Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért jó élni Magyarországon?...

Miért jó élni Magyarországon? És miért rossz?

Figyelt kérdés

Kis vita, érvek, ellenérvek.

És: hogy győznétek meg egy mai magyar fiatalt, hogy érdemes az országban maradni, és dolgozni, családot alapítani? Nem pesszimista válaszokat várok, nem is túl optimista, vagy "ha nem tetszik, húzz innen" típusúakat.



2018. aug. 7. 07:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
55%
Mar Románia is jobban teljesít, és ott 2024-ben bevezetik az eurót.En oda mennék!
2018. aug. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
55%

Nem kell meggyőzni a fiatalt. Menjen csak, dolgozzon, tanuljon kint. Ez hasznot hoz majd az országnak.


Nekem nincs különösebb bajom az országgal,a kisstílű, lúzer, folyamatosan nyavalyogó, öngyűlölő, irigy embereket nem szeretem.

2018. aug. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
25%
Azért roszz, mert akadnak olyanok akik megkérdezik hogy miért jó?
2018. aug. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
38%

Nekem az tetszik, hogy pesti fizetésből tudtunk venni a közelben ingatlant, családi házat és most úgy alakítom, ahogy akarom.

Ez Németben csak egy álom.

2018. aug. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
79%
2-es hogyan hoz hasznot az országnak? Én kint vagyok,de eszem ágában sincs visszajönni. (Egyetemista vagyok kint)
2018. aug. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
7%
Mindent egybevetve itt a legmagasabb az életszínvonal.
2018. aug. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
35%

6.


És te egyszemélyben vagy minden fiatal? Sok meg hazajön. Jó, jó, tudom, akit te ismersz, egy sem tervezi.


Jó, jó, tudom, ha én ismerek n db hazajövőt, akkor te ismersz n+1 főt, aki nem tervezi.

2018. aug. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
56%
Azért jó, mert Nemzethy Keresztyény.
2018. aug. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
65%
Romániában már nem sz arpucolás van, és nem földutak.Lemaradtál 30 évvel fideszes haverom!
2018. aug. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
65%
Hakapeszi propagandája nem fog meggyőzni senkit. Nem szavak kellenek, hanem tények. Ha egy fiatal a jövedelméből tisztességesen meg tud élni, tud családot alapítani, gyereket vállalni, eltartani, lakást fenntartani, esetleg vásárolni, akkor nem akar elmenni. Ennek a feltételét kellene megteremteni.
2018. aug. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!