Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is fél attól, hogy Gyurcsá...

Más is fél attól, hogy Gyurcsány újra megkaparinthatja a hatalmat?

Figyelt kérdés

A Fidesz sok intézkedésével nem értek egyet, de amíg az ellenzék nem tudja garantálni, hogy kormányzása esetén Gyurcsány nem kerül felelős pozícióba, addig a Fideszé lesz a voksom.


Semmi kedvem újabb válsághoz és rendőrterrorhoz...



2018. aug. 8. 07:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Hát ha megnézem az ellenzéki pártokat, akkor valóban a DK a legstabilabb.
2018. aug. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Én attól, hogy Orbán.
2018. aug. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Csak úgy mellékesen megkérdezném, hogy szerinted Gyurcsány robbantotta ki a világgazdasági válságot és ő dobálta kockakövekkel, Molotov-koktélokkal a rendőröket, ő gyújtott fel kukákat, autókat és ő vezette a T-34-est is?
2018. aug. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Még mindig jobb lenne, mint most a Fidesz! Nem Gyurcsány okozta a válságot, és nem is volt rendőrterror.
2018. aug. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Ha nem csak hülyéskedsz és tényleg az 5%-os Gyurcsány miatt szavazol a Fideszre, akkor csak gratulálni tudok. A Jobbik, LMP, vagy Momentum azzal veszítené el minden szavazóját ha összeállnának a DK-val. Ezt a nagykoalíciósdot csak Heller meg Puzsér meg ilyen emberek akarták (meg én sem bántam volna amúgy), de maguk a politikusok nem.
2018. aug. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%

"Nem Gyurcsány okozta a válságot, és nem is volt rendőrterror"


Miért, most van?

2018. aug. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Gyurcsány is csinált hülllleségeket, akkor is folyt ki magánzsebbe a pénz, de a fideszhez képest, óvodás szinten. A fidesz meg profi szinten csinálja.

A világválságot, nem kéne az ő nyakába varrnod.

A garázdaság ellen meg minden hol fellépnek. Sok helyen, jóval durvábban, mint akkor ott.

Ilyen szituban, mit várnál? A rendőr menjen oda mindenkihez és szépen kérdezze meg, bocsi, de ön garázda, vagy csak ép erre járt? Az nem tüntetés volt, hanem egy felhergelt csoport jó bulinak tartotta a rongálást, balhézást.

Szerinted, meg kellett volna várni, még szétverik egész Pestet?

2018. aug. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Egyik kutya, másik eb. Egyébként bírom egyes fideszesek részéről ezt a kettős mércét, az nem zavarja őket, hogy Putyin tavaris szétvereti a békés ellenzéki tüntetőket (csak meg kell nézni a 888, origos putyinos cikkei alatt majd elélveznek a fideszesek és közvéleménykutatások is kimutatták, hogy népszerű Magyarországon), de Gyurcsányt meg már akasztották volna...Orbán ellen meg nem volt randalírozás, a nagyobb tiltakozások mind békésen zajlottak. Szóval ez nem mérvadó. De szerintem van annyi esze, hogy rászóljon a fakabátokra, hogy ne legyenek túlkapások, mert akkor az ellenzéki sajtó (már amennyi maradt belőle :D :D) szétszedi.
2018. aug. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%

"Miért, most van?"


Kérdezd meg a "ligetvédőket" kivonul a rendőrség a békés tüntetésükre, a rendőrök sorfalat állnak megvárják míg a biztonsági őrök rommá verik a ligetvédőket, utána meg a rendőrök is rommá verik őket.


Tudom, tudom, ez ugyan az mint amikor az inkvizícióért nem az egyházat okolják hanem "hát azok gonosz emberek voltak nem az egyház"

2018. aug. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
12%
Gyurcsány esélytelen rá, hogy megszerezze a hatalmat, egyszer már volt ő, és meg lehet nézni a következményeket.
2018. aug. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!