Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Látsz esélyt arra hogy lesz...

Látsz esélyt arra hogy lesz egy újabb 2006-hoz hasonló rendőrterror?

Figyelt kérdés
2018. aug. 8. 10:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
78%

"Viszont az eléggé érdekes, hogy az azóta bebizonyosodott külföldi zsoldosokat, az azonosítószám nélküli valakiket rendőrnek nevezik nálunk"


Akkor belinkelnéd azt a bizonyítékot, mert én még nem olvastam sehol.

2018. aug. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
13%

#11

Ez csak a te egyoldalú információszerzésedet bizonyítja.

Én meg most dolgozni megyek és nem érek rá helyetted keresgélni.

De meg fogom tenni, mihelyt időm lesz rá.

2018. aug. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
23%

#11

Addig is egy kis hiánypótlás:

[link]

2018. aug. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
59%

"Addig is egy kis hiánypótlás:


[link]


Ebben a cikkben semmilyen bizonyíték nincsen csak feltételezés.


"Ez csak a te egyoldalú információszerzésedet bizonyítja."


Én kérek elnézést, hogy van jobb dolgom annál, hogy szabadidőmben híreket olvassak így nem lehetek tisztában az összes hírrel, ami egy nap alatt lejön a magyar sajtóban.

2018. aug. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem. Vannak Téglák, akik előrébb vannak egy lépéssel...
2018. aug. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
27%

14-es

Hát persze, minden csak "feltételezés", még ha az Index, vagy a 444 a ti Bibliáitok is írja, ha nem fér bele a világképetekbe. Nem baj, hogy az amerikai hírszerzés derítette ki és már itthon is leíródott 100x?

Ja, te nem érsz rá híreket olvasni? Akkor mennyire kompetens a véleményed bármilyen szempontból is?

[link]

2018. aug. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
65%
Előbb látok arra esélyt, hogy valaki haza akar menni a munkából, de a randomom hisztiznek és nem tud menni, azt a melegbe fel forr az agyvize azt leüt valakit
2018. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
83%

1. A történelem nem ismétli önmagát. Csak ostoba emberek.

2. Ezer példa van arra, hogy a kormányzat szalonképesnek tűnő, és sokkal hatékonyabb módszereket választ.

3. Rendőrterrornak csak elfogult és csőlátó emberek neveznek egy olyan bonyolult eseménysorozatot. Ha így szalonképesebb: olyanok, akik igyekeznek a világ bonyolult dolgait a végletekig leegyszerűsíteni, hogy megértsék.

2018. aug. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
34%

"Hát persze, minden csak "feltételezés", még ha az Index, vagy a 444 a ti Bibliáitok is írja, ha nem fér bele a világképetekbe. "


Nem tudom, hogy mások Bibliája milyen az enyém sötétkék színű és úgy kezdődik, hogy Ószövetség Mózes I. könyve.


"Ja, te nem érsz rá híreket olvasni? Akkor mennyire kompetens a véleményed bármilyen szempontból is?"


Azt mondtam, hogy nem minden nap szoktam, ma például igen. Jót is nevettem, mert 888.hu-n éppen azt ecsetelték, hogy 9 kilenc évvel Gyurcsány Ferenc lemondását követően, miért az ő hibája, hogy késnek a balatoni vonatok.

2018. aug. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!