Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért illetik "Rendőrterror"...

Miért illetik "Rendőrterror" és hasonló jelzőkkel a 2006-os eseményeket, amikor Nyugaton sokkal durvábban avatkoznak be a rendőrök zavargásokkor pl. Párizsban?

Figyelt kérdés

Olyan országokban, ahol nem volt kommunizmus (pl. Nyugat-Európa) már legalább a 60-as évek óta szokás az utcán tüntizni, és ott amikor megjelennek a zsaruk, nem csak annyi történik, hogy valakinek kilövik a szemét, hanem halálesetek, épületek felrobbanása is előfordul.


Magyarországon a 2006-os volt a történelem első modern stílusú tüntetése, mindössze 40 évvel lemaradva a Nyugattól, a magyar rendőrök mégis kesztyűs kézzel bántak az emberekkel a francia rendőrökhöz képest.


A jobboldal miért csinált a bolhából elefántot és miért kezdett el terjedni mindenféle összeesküvés elmélet, pl. hogy héberül hallottak rendőröket beszélni, meg román vagy milyen rendőröket is behívott a Gyurcsány?



2017. ápr. 14. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
"tüntizni"?
2017. ápr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a most tüntizők ellen már durvábban is felléphetnek a rendőrök azt mondod? Mint Párizsban?
2017. ápr. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem illetik, csak egy bizonyos beállítottságúak aggatták rá ezt a jelzőt.


Franciaországban nem lehet tudni pontosan kinél is van fegyver, ezért lépnek fel hamar, de sokszor Ők is behúzzák magukat és nem szállnak ki inkább a kocsiból, van egy videó valahol youtube-on amikor berúgják a rendőrautó szélvédőjét, és körbe állják a 2 járőrt, ott ha eldördül egy lövés valakire, a két rendőrt percek alatt kinyírnák.

2017. ápr. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyanazért, amiért a diákok, gimnazisták, egyetemisták, értelmiségiek tüntetését Soros pénzeli.

Akkoriban Gyurcsányt kellett utálni és az "elmúltnyolcév" volt a főellenség, mostanra Soros és Brüsszel lett aki el akarja pusztítani Magyarországot.

Persze az, hogy én nem nevezem rendőr terrornak, nem jelenti azt, hogy nem értettem egyet a tüntetőkkel vagy hogy támogatnám a rendőri brutalitást és a túlkapásokat. Erről szó sincs. Csupán a tüntetők módszereivel nem értek egyet, szerintem a gyújtogatás, rombolás, kár okozás nem a legjobb módja annak, hogy érvényesítsék az akaratukat. És nem, nem vagyok MSZP-s, DK-s, Gyurcsányos, stb se.

2017. ápr. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert Párizsban a feketéket verik az meg senkit nem érdekel.
2017. ápr. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!