Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem elszomorító egy kicsit...

Nem elszomorító egy kicsit amit egyes kormánypártiak művelnek ebben a kategóriában?

Figyelt kérdés

Ezt az egészet írhatnám akár ellenzékiekre is, de mivel arra azért elenyésző példát látok, és ők általában nem egy konkrét pártot védenek, ezért hegyezem most ki a kormánypártiakra a kérdést.


Feltűnt, hogy van pár olyan felhasználó, aki szinte az összes kormányellenes kérdésre reagál, elképesztő vehemenciával védi Orbánt és a Fideszt. Van aki mindig rengeteget ír, de olyan marhaságokat, hogy az ember haja égnek áll. Csak egy példát említsek : szerinte előrébbvaló és hasznosabb beruházás egy stadionépítés mint mondjuk az utak felújítása. És akkor erre jött a szöveg, hogy : de készültek utak is...ami igaz is, de amíg még mindig ennyi főút rossz állapotban van, addig nem építünk tucatnyi kihasználatlan, pénznyelő stadionokat sehova...és ez csak egy a sok közül. Most nem ez a lényeg, erre nem kérek több ellenérvet. De azért ez az egész több kérdést is felvet.


1. Nincs nektek életetek/családotok? Én szinte csak akkor járok ide fel, amikor épp nincs jobb dolgom, heti 3x ha ránézek a kérdésekre, de szabadidőmben nem védeném itt egész nap a politikai identitásom arctalan idegenekkel szemben, mert időpazarlás. Inkább azokkal foglalkozom, akik megérdemlik. Ez már beteges komolyan. Még ha fizetnének se csinálnám.


2. Miért próbáltok másokat minden áron meggyőzni, ha szerintetek teljesen ostobák az ellenzékiek és vitára képtelenek? Amúgy is büdös az, ha valamit ennyire véd valaki. Ha valaki tényleg ennyire megszállott. Én inkább el sem mondom egy fideszes ismerősömnek sem a véleményem, mert tudom, hogy teljesen felesleges vitatkozni velük. Itt is csak akkor szólok hozzá, ha már tényleg nagyon böki valami a szemem.



3. Ha valaki ellenzéki az rögtön Orbán fóbiás, akkor ti meg szerelmesek vagytok belé? Már már szinte romantikus, hogy tényleg mekkora átéléssel megy itt néha a libsizés (jómagam soha nem voltam mszp-szdsz szavazó, persze amikor ezt miután megkaptam és szóvá teszem, arra semmi reakció) micsoda kitartás komolyan, jelentem is a pártnak, hogy itt kéne osztogatni a lovagkereszteket, mert még szerintem ők sem csinálnák ezt ekkora hévvel.


4. A kritika hiánya. Én 2010 előtt fideszes voltam, hittem benne, hogy jobb lehet, mint az MSZP, de még akkor is megláttam a hibáikat, rossz döntéseiket kritizáltam és nem kerestem minden áron ellenérvet és magyarázatot az összesre, mert senki sem hibátlan. De amikor valaki ilyen szinten elhisz mindent és próbálja bizonygatni, regényeket ír, az már pszichológiai eset. És ez nem csak a politikára igaz, hanem bármilyen vitás ügyre.



Biztos ellenzékiek közül is van, aki a Fidesz minden intézkedését lehurrogja, ami szintén nem igaz, mert azért voltak pozitív dolgok is. De most nem is ezen van a hangsúly, hogy most jó-e vagy rossz, hanem ha valaki ezt csinálja egy internetes oldalon. És most akár lehetne az Apple vs. Android vagy a dízelmotor vs. benzinmotor vitát is behelyettesíteni ebbe a sémába. Kell politizálni, meg vitázni, de ennek igazából semmi értelme.



2018. aug. 8. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Miből gondolod hogy valaki csak a szabadidejében jár fel ide? Én pl inkább munkaidőben szoktam. Nem akarom halálra unni magam munka közben. Itthon több a dolog ritkábban jövök fel.
2018. aug. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rátapintottál a lényegre...
2018. aug. 8. 20:07
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Itt mindkét oldal bohócai kiélik egymás elleni vágyaikat. (akinek nem inge ne vegye magára)
2018. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Igazad van, most mélységesen elszégyelltem magam. Ígérem, soha többet nem szólok hozzá egy politikai kérdéshez sem. De ugye nem haragszol hogy eddig ilyen voltam?
2018. aug. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Igazad van, mindannyian példát vehetnénk Romániáról.
2018. aug. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Azért a 4-es válasz elég beszédes, ugyanolyan cinikus és nagyképű, mint a fideszes honatyák...boldog karácsonyt ugyebár és társai. Az nem meglepő, hogy érdemi választ nem kaptunk, Taki bácsi sem veri itt a billentyűzetet. Erre nincs érv, nem lehet kimagyarázni, csak a terelés/beszólogatás megy. Nem akartak választ adni és mégis így tudtuk meg a legtöbbet : mert nem képesek rá. Ennyire fussa. Szomorú.
2018. aug. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
Tulajdonképpen akkor az a baj hogy feltesznek egy kérdést és nem olyan válasz jön ami a kérdezőnek megfelel. Elszomorító
2018. aug. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!