Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért érzem azt, hogy én a...

Miért érzem azt, hogy én a Gyurcsány kormány alatt jobban éltem? Pedig itt mindenkit azt mondja, hogy Orbán mentett meg minket.

Figyelt kérdés
2018. aug. 11. 04:59
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
57%
Jobban élek, hiszen nyolc - tíz év eltelt, természetes, hogy most jobban állok. De én nem a kormánytól várom a jobblétet.
2018. aug. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
40%

Látjátok, ez itt a nagy probléma, a fideszgyűlölők nagyrésze hadilábon áll a matematikával. Képtelenek felfogni, hogyha a bérek emelkedtek 12-%kal, az árak meg csak 3%kal, akkor baromi nagy reáljövedelemnövekedést érünk meg (top3-bn van az EU-ban amúgy)



"Jelentősen, 10 százalék felett nőtt az átlagkereset minden ágazatban idén májusra az egy évvel korábbihoz képest – közölte a napilap a Központi Statisztikai Hivatal (KSH) adataira hivatkozva. "


[link]

2018. aug. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 szántóvető ***** válasza:
69%
10-es az imf-hitelt se felejtsd ki amit az államcsőd miatt kellett felvenni:mennyibe is került ez minden egyes Magyar állampolgárnak?ha már a narancsosokra teszel megjegyzést akkor vedd a fáradságot és számold ki.segítek,20 milliárd euróról van szó.
2018. aug. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
34%

#2

A Soros bérencet hogy hagyhattad ki? :D

2018. aug. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
50%
Akkor jobban éltem. 2010-től csak adókat kaptam. Nem csoda, hogy próbálom őket elkerülni.
2018. aug. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
60%
A te érzésed, ezért csak te tudod rá a választ. Nem mindenki mondja. Csak minden fideszes mondja. Ez elég természetes, nem? Kérdezz másokat.
2018. aug. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
60%

Kedves 13-as válaszoló, megerősíted azt, amit írtam? Tehát hogy attól hogy többet keresel, nem jelenti azt, hogy jobban is élsz a kiadások miatt?


Ráadásul gondoljunk azokra is esetleg, akiknek még nincsenek gyerekei, mert mondjuk fiatalok. Tudjátok, a jövőről. Az ő szempontjukat sem ártana figyelembe venni.

2018. aug. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
59%
Mindenki jobban élt, nem csak te. Pedig Gyurcsány is csapnivaló volt, de ezek ezerszer rosszabbak.
2018. aug. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
31%

#14

Lazán elfeledkeznek megemlíteni ezt a röpke 20 milliárd eurós imf hitelt, mert nem tétel szerintük, de közben meg megy a hiszti a Paks II beruházás miatt, hogy 20 évre eladósítják vele az országot, pedig az nem a levegőbe megy el, hanem termelő üzem épül belőle és "csak" 12,5 milliárd euróra van tervezve.

Ha nem kellett volna kifizetni az általuk elszórt imf hitelt, zsebből felépíttethettük volna Paks II-t és még maradt volna 1-2 metróra is pénzünk bőven. De ez nem számít, gyurcsányék jól gazdálkodtak, a zorbánék meg csak tönkreteszik az országot. :)

2018. aug. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 szántóvető ***** válasza:
60%
nem vagyok orbán-fan,de a gyurcsány és gazdálkodás szavakat leírni egy mondatban háborús bűnnel ér fel.
2018. aug. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!