Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért érzem azt, hogy én a...

Miért érzem azt, hogy én a Gyurcsány kormány alatt jobban éltem? Pedig itt mindenkit azt mondja, hogy Orbán mentett meg minket.

Figyelt kérdés
2018. aug. 11. 04:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
34%
Vagy nagyon nagy lúzer vagy, aki sokat zuhant az elmúlt évtizedben. De valószínűbb, hogy beteges Orbán-gyűlölő (esetleg Gurcsány-fan) vagy, akinek valóságérzékelését eltorzítják az érzelmei.
2018. aug. 11. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
43%

Biztosan csak a régen minden jobb volt szindrómában szenvedsz.

Ne légy hálátlan! Drága kormányunk stadionokat épített neked hogy egészséges légy. Politikusaink éjt nappallá téve azon vannak hogy a napi megélhetésedhez szükséges pénzt meghagyják neked nehogy éhen halj. Pedig elszedhetnék még azt is hogy magukat gyarapítsák. De látod rád is gondolnak!

Megvédtek tégedet a migráns hordáktól. Hagyhatták volna hogy megerőszakoljanak téged. De mondd meg őszitén! Megerőszakoltak téged? Ugye hogy nem? Mert jó munkát végeztek az ország megvédésével.

De te csak sivalkodsz balos libsi gender bender kigyóvállú kenderszívó romkocsmatöltelék pökhendi értelmiségi divatember - vagy még mit is szoktak ezek ilyenkor válaszolni?

2018. aug. 11. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
67%
Én is jobban éltem akkor, mert még apuci és anyuci tartott el, nekem nem kellett csinálnom semmit, mindenre adtak zsebpénzt. Azóta viszont felnőttem, most már mindent magamnak kell megteremtenem.
2018. aug. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
62%
Ki tudja! De ha nnyira jó lett volna , most nem a béka segge alatt lenne a népszerűsége Ferencnek.
2018. aug. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
79%
Te nem vagy mindenki - ez lehet a magyarázat.
2018. aug. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
59%
Itt sokan Fidesz-imádók. De nagyon sokan érzik azt, amit te.
2018. aug. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 szántóvető ***** válasza:
62%
mesléld el konkrétan hogy mi az ami jobb volt:pl mennyivel kerestél többet,alacsonyabb volt-e a megélhetés stb.csak hogy ne tűnjön provokatívnak a kérdés.
2018. aug. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Alain Delon ***** válasza:
21%
Azért, mert te Soros kottájából muzsikálsz.
2018. aug. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
47%
Mert egy idióta vagy. Orbán nem mentett meg minket, de én kb 4X olyan jól élek, mint csótányék idején. Lásd KATA, családi kedvezmények, stb. Igaz voltak negatív tételek is azóta, de összességében így is pozitív a kassza.
2018. aug. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
78%
Összességében a mi családunk jobban él most, mint Gyurcsány alatt (pedig mindenki ugyanott dolgozik, mint eddig), de ettől függetlenül én nem szavaztam a fideszre és most sem szavaznék rájuk.
2018. aug. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!