Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mikor fog eljönni...

Szerintetek mikor fog eljönni az az időszak, amikor a gyerek nélküli, esetleg egyedülálló személyek a gyűlöletkampány szempontjából a migránsokkal fognak egy kalap alá tartozni?

Figyelt kérdés

A politikai a reprodukció és a gyerekvállalásra helyezi most a hangsúlyt.


Vajon mikor lesz az, amikor elindul a gyermektelenek ellen egy lejárató vagy uszító kampány?


Amikor a plakátokon az egyedülálló lesz a legnagyobb szitokszó?


Az elmúlt évek bebizonyították, hogy arra a néhány millió emberre megfelelő agymosási technikával bármilyen viselkedést rá lehet erőszakolni, ők önként és dalolva fognak cselekedni.


2018. aug. 11. 16:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Amint Soros, a migránsok, Brüsszel, és az ENSZ már uncsik lesznek közellenségnek.
2018. aug. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
26%

Sohasem, mivel a gyermektelenből könnyen lesz gyerekes.Ha, nem 25 évesen, akkor 35 évesen.



A migránsból viszont sohasem lesz, sem európai, sem magyar, mivel a fajtáját nem tudja megváltoztatni.

2018. aug. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
28%
Hülyeség. Aki ma gyermektelen, holnap lehet gyerekes. Senki sem úgy születik, hogy már van gyereke.
2018. aug. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
24%

Jó sok időtök lehet az ilyen összeesküvés elméletek kitalálására. Elképzelem ahogy felkeltek és azon morfondíroztok ma milyen baromsággal uszítsam azt a pár embert aki a politikába válaszolgat.


#napiörömmegvan

2018. aug. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Időtök?

Én írtam ki a kérdést, mondjuk logikus hogy egy ember ír ki kérdést, mivel egy emberhez tartozik az account. Szóval nem értem a többesszám használatát, vagy csak szimplán nem tudod értelmezni az egyesszám, többesszám közötti különbséget.


Felmerült benne egy ilyen kérdés, mikor ültem a buszon és néztem a gyűlöletes plakátokat. Ez kb. 3 másodperc. Ebben bármiféle szándékosságot feltételezni balgaság.


Legutoljára a politika rovatba kb. fél éve írtam ki kérdést. Szóval neked vannak elég durván összeesküvés elméleteid, nem nekem. Illetve "nekünk", jelentsen ez bármit is. :D

2018. aug. 11. 17:01
 6/24 anonim ***** válasza:
19%
Ja, és kihagytad a túlnépesedést, amelynek Magyarország a fő okozója.
2018. aug. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
21%
Ráadásul még adókedvezményt se kapsz.
2018. aug. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem soha.


Egyébként most sincs szó semmiféle gyűlöletről (attól én még nem gyűlölök senkit, hogy nem akarom, hogy a hazámba költözzön), max a kormányt gyűlölik egyesek, mert távol akarja tartani a illegális migránsokat.

2018. aug. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Mivan? Holnap lehet gyerekes?

Aki nem akar gyereket, azzal mi van?

Akinek nem lehet gyereke azzal mi van?

Aki egyedül akar élni, azzal mi van?

Aki nem tud eltartani egy gyereket?

Aki nem tud gyereket vállalni?


Ezek nyilván holnap lehetnek gyerekesek. :D Atyaég.

2018. aug. 11. 17:13
 10/24 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező itt egyedül te akarsz gyűlölködni, de ahogy nézem nem nagyon akar összejönni.

És igen, TI vagytok akik naponta kiírtok mindenféle uszító bullshit kérdéseket, hogy miért azt nem tudom. Talán a napi frusztrációt, vagy a sikertelenséget akarjátok ezzel kompenzálni, talán.

2018. aug. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!