Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán után ki lehetne megfelel...

Orbán után ki lehetne megfelelő miniszterelnöknek?

Figyelt kérdés

2018. aug. 14. 18:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
Mészáros Lőrinc.
2018. aug. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
47%
Semjén, Kósa, Szíjártró esetleg Bayer Zsolt
2018. aug. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%

Orbán után? Hát magasra tette a lécet, az biztos...


Mondjuk Snitt Pál! Vagy Kosa Lajos anyukája! Esetleg egy vak komondor, nem tudom... De talán mégis leginkább Németh Szilárd. Vagy őt tegyük inkább az Akadémia élére? Nem tudom, tényleg. Túl sok a túl kompetens ember...

2018. aug. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
52%
Gyurcsány Ferenc! Eddig ő volt az egyetlen demokratikus úton megválasztott ,legitim miniszterelnök a századforduló óta.
2018. aug. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
57%
Lézer János, Kövér József, Németh Aladár, Kőhegyi Alíz, Ronár Tamás,
2018. aug. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
33%

Szijjártót bírom, de amíg lehet, maradjon az, aki most. Mert akkor ki lenne a külügyminiszter?


Majd lesz valaki, valami fiatal.

2018. aug. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%
Bárki, még a macskám is alkalmasabb lenne.
2018. aug. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
47%
Gulyás Gergely vagy Szíjjártó.
2018. aug. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%
tök mindegy, csak MAGYAR legyen!
2018. aug. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
58%

# 6-os, én úgy tudom, az egész diplomatává avanzsált futsal-csapat ugyanolyan született őstehetség külügyi téren, mint maga Szijjártó Péter. Mostantól majd valamelyik cserejátékos lesz a külügyér, legfennebb.


És tényleg: Szijjártót ki is felejtettem a pompás lehetőségek közül, pedig legalább olyan jó miniszterelnök lenne, mint a vak komondor vagy a Kósa-anyuka!


A külügy különben sem olyan bonyolult műfaj, mióta ő csinálja, egyszerű a feladat:


1. Mindennek szépen ellene kell szavazni, amiben többségi álláspont alakul ki az EU-n belül


2. Mindent meg kell vétózni, amikor csak vétójoga van a tagállamoknak, akár egyedül is, az összes többi EU-tag ellenében (lásd: EU-Afrika csúcs)


3. Minden szomszédunkkal a lehető legrosszabb viszonyra kell törekedni, egyszerű sértésekkel, történelmi sérelmek felemlegetésével.


4. Moszkvában szépen kell tudni mosolyogni, meg kell tanulni azt a szót, hogy "DA", és kedvesen bólogatva ezt felelni bármire, amit Putyin mond.


5. Végül meg kell tanulni pironkodás nélkül elviselni, hogy egész Európa idiótának néz, az USA-ban maximum államtitkári szinten hajlandóak fogadni, és még a V4-ek is kihátrálnak mellőlünk. Alternatív megoldásként ez a probléma alapozóval vagy púderrel is remekül megoldható, a lényeg, hogy ne vegyék észre, ha önkéntelenül is belepirulnál a szégyenbe.


Ennyi az egész, akár te magad is el tudnád végezni ezt a bonyolult feladatot. Könnyebb mint a futsal, elhiheted!


Ilyen jelentéktelen feladat, mint a magyar külügy receptje még piti Petinek is smafu, ennél sokkal többet és sokkal mélyebben tudna ártani az országnak miniszterelnökként!


Hajrá Peti! Akarom mondani: Petrov!

2018. aug. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!