Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket nem aggaszt Puzsér...

Titeket nem aggaszt Puzsér főpolgármesteri indulása?

Figyelt kérdés
Mármint engem nem az zavar, hogy puzsér lenne akár a főpolgármester, hanem az, hogy tönkreteszi őt ez a pozíció. Kedvelem Puzsér mentalitását, sok dologban nagyon jó a valóságról a képe, politikai nézetei alapján az egyik legtisztább és humánusabb, de emellett megfelelően realista ember. Azonban attól tartok a mocskos politikai játszma bedarálja, megváltoztatja őt, és a jelenlegi aranyközépút megtestesítője elvész.

2018. aug. 14. 19:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem sem politikusnak való.
2018. aug. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%

Nem.

Oké, vannak jó gondolatai, de összességében Puzsi egy bohóc.

2018. aug. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%

Nem aggaszt.

Hozzá képest mindenki alkalmasnak fog tűnni, legyen bármennyire is "béna kacsa" politikusként.

Ha pedig a jelenlegi ellenzék őt fogja támogatni, akkor a fidesz már meg is nyerte a választást.

2018. aug. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
15%
Téged ez aggasztana? Engem inkább az, hogy lövése sincs, hogyan kell egy metropolist irányítani. Tarlósnak legalább volt cirka másfél évtizedes tapasztalata Óbudán. Puzsér ne az én városomon gyakoroljon. Ha mindenképp polgármesterkedni akar, kezdje valahol Alsónyékládházán, az engem nem érint... :)
2018. aug. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem aggaszt, mivel nem az én lakóhelyemen akar főpolgármester lenni. Ha ott akarna, akkor aggasztana engem is.
2018. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy zavar, örülök minden, kompetensnek tűnő magánember politikai szerepvállalásának: a végén megérhetjük, hogy nem ezek a saját magukon kívül senkit nem képviselő pártok osztják fel maguk között az önkormányzatokat.
2018. aug. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Puzsér itthon az mint Beppe Grillo Olaszországban. Karakterben teljesen hasonló.


A jelenlegi politikai helyzetben annyira mindegy hogy a "hivatalos v. hivatásos ellenzék" közül ki jelöli magát, mert semmi hitelük és karakterük nincsen.


Én is szeretem a műsorait, de azért Puzsért kezeljük helyén, ő a "kritikus" létből él meg.

2018. aug. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem aggaszt. Fő a változatsság.
2018. aug. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Azért lássuk be, nem sokat ártott a kétfarkú kutyapárt sem a magyar parlamenti választásoknak.

Aki nem vette komolyan a választást annak is volt kire szavaznia és legalább nem véletlenül X-elt valakire helyette.

Puzsér is hasonló lenne. Elvinne egy csomó olyan szavazatot akiknek nem az a fontos, hogy alkalmas legyen főpolgármesternek, hanem hogy beszólt a zorbánnak.

Tőlem...

2018. aug. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%

Puzsér baloldali, liberális de látja, hogy a politikai ELIT ezeket az ideológiákat csupán kijátsza az emberek agymosására, hogy hasznot, pénzt, hatalmat szerezzenek.


Puzsér pont ezért akar indulni, hogy sok liberális szavazót elvigyen. Lelkiiesmeretfurdalása van, hogy a megélhetésiek szekerét kell tolnia

2018. aug. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!