Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánk Mozgalom párt...

A Mi Hazánk Mozgalom párt valóban gondolja, hogy jobb lenne ha kilépnék az Unióból? Ezek tényleg ennyire visszamaradottak? Én az ilyen pártokat kapásból feloszlatnám uszítás, és államcsíny miatt!

Figyelt kérdés

2018. aug. 15. 08:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%
Nagy eszed van. Miféle államcsíny? Az egy teljesen vállalható vélemény, hogy lépjünk ki az EU - ból, lásd Brexit. Lehet, hogy hibás elképzelés, de joga van bárkinek ezt hirdetni. Az EU nem Szovjetunió, bár papíron, elvben talán még onnan is ki lehetett volna lepni.
2018. aug. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De te most a szigetországot tényleg Magyarországgal akarod összehasonlítani?Mibe fogadunk, hogy ez az Unió ellenesség csak szavazószerzési taktika némelyik pártnál?
2018. aug. 15. 08:08
 3/17 anonim ***** válasza:
50%

2.


Látszik nem sok észt kaptál, mikor osztották. Nem hasonlíthatok semmit, semmihez. Még csak azt sem mondom, hogy lépjünk ki. Azt mondom, hogy ez egy legitim, vállalható vélemény. Nem tilthatod valaki véleményét.


Ahová önként léptünk be, onnan ki is lehet lépni. Majd eldöntik a szóban forgó mozgalom szavazói.

2018. aug. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Akkor például a jelenlegi kormány miért nem ír ki népszavazást?Egy tollvonás lenne az egész, és ők a nagy Unió ellenesek!Egy tollvonás a népszavazás kiírása!!Nos?
2018. aug. 15. 08:15
 5/17 anonim ***** válasza:
51%

Hakapeszi arról beszél, hogy mindenkinek joga van a véleményéhez.

Jelen esetben a mozgalomnak joga van a véleményéhez, miszerint állításuk szerint jobb életünk lenne, ha kilépnénk.

Az, hogy feloszlatnád, csak nekik kedvezne, még több támogatót kapnának.

2018. aug. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szóval a Magyarországi "jobboldali" állkeresztény pártok szerint, jobb lenne kilépni az Unióból!Akkor miért nem írnak ki népszavazást ami csupán egy tollvonás?Nos?
2018. aug. 15. 08:20
 7/17 anonim ***** válasza:

Államcsíny???

Szerinted Orbi mi a francot tervez?

2018. aug. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
4 éve csak tervezi?Ne röhögtess már :D Ez csak arról szól, hogy a nemzethy állkeresztény szavazóit szédítse! :D
2018. aug. 15. 08:22
 9/17 anonim ***** válasza:
31%
Hiába van vélemény szabadság én nem tudom elfogadni a jobberek gondolatait, nekik cenzura javasolt.
2018. aug. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#7, #8-nak:

B..d meg, erre nem is gondoltam! Bár nem hinném hogy ebből a célból ennyire fel merné b..zni az EU agyát. Nem tudom.

2018. aug. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!