Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A keresztény fideszeseknek mi...

A keresztény fideszeseknek mi a véleménye arról, hogy Magyarországra régen a kereszténységet gyilkosságokkal, és földuzsorával erőltették rá? Hisz szerintük ez a vallás a szentírás, és sérthetetlen.

Figyelt kérdés

#FIDESZ #állkereszténység
2018. aug. 15. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Pont ezért tetszik nekik, ők is rá akarják erőltetni az Orbánizmust az egész országra.
2018. aug. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem is ez jutott eszembe!A feudalista földesurak!
2018. aug. 15. 08:45
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Ballibsi kérdés.
2018. aug. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ballibsi?Ezt a magas színvonalú választ gondolom a pedofil papjaidtól tanultad! :-)
2018. aug. 15. 08:52
 5/9 anonim ***** válasza:
23%

"szerintük ez a vallás a szentírás"

Szerintük.

Ha kicsit alaposabban rámész a témára, rájössz hogy a keresztény vallásnak nem sok köze van a bibliában leírtakhoz!

Arra alapoz, de saját szabályokat fogalmaz meg, még az sem baj ha az ellentmond Isten szavának.

Példa: 2Mózes 20,4

Ne csináljatok magatoknak bálványokat, se faragott képet, se oszlopot ne emeljetek magatoknak, se kőszobrokat ne állítsatok fel a ti földeteken, hogy meghajoljatok előtte, mert én vagyok az Úr, a ti Istenetek.


Hát a kereszt, Mária-szobrok, Jézus-szobrok mik?


Máté 23:9: Ezenkívül senkit se szólítsatok atyátoknak a földön, mert csak egy atyátok van,a az égi.


Akkor mi is van a szent-atyával, azaz a pápával? (pappas, papa, azaz atya)

2018. aug. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Megint egy olyan kérdés, ahol a kérdező még most se tudta feldolgozni, miszerint vasárnap a templomba kellett mennie és nem nézhette otthon a mesét.

Ahogy most is akkor is hiába mondta valaki magára, miszerint ő keresztény, attól még nem lesz az, csak ha úgyis él.

Azt meg már megse említem mennyi keresztényi irányzat van és azok miben térnek el (református és katolikus sokszor mintha nem is ugyanaz a vallás lenne).

2018. aug. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A pápa becsibészelte Istvány királyt, és így jártunk. Henrik legalább megmondta neki, hogy "nehogy beszójjá má öreg kit fejezgetek le és hányszor nősülök újra"
2018. aug. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%
Nem úgy volt h a fideszesek kommunisták és/vagy nácik? Hogy lehetnek akkor "feudalisták" is? Én úgy hallottam, hogy a Kádár rendszerbe vágyakozunk vissza, nem pedig a feudális középkorba.
2018. aug. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 a kadár rendszer, és úgy általában a komcsi rendszerek feudálisak. Uram-bátyám, haverok-mutyi-hanta, stb.
2018. aug. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!