Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar hatóság miért éheztet...

A magyar hatóság miért éhezteti a menedékkérőket?

Figyelt kérdés

[link]


Mi ez az embertelen bánásmód? Idáig süllyedtünk?



2018. aug. 17. 14:55
 201/252 tgt ***** válasza:
85%
198-as: Orbán Viktor valamikor azt mondta, azért kell a kerítés, hogy a menekültek ne csak úgy ellenőrizetlenül jöjjenek át a határon, hanem illedelmes kopogjanak be, és kérjenek menedéket. Na, ez a tranzitzóna. Itt lehetnek a menedékkérők, amíg a hatóság elbírálja a kérelmüket. A tranzitzónát a magyar állam tartja fenn, és felelősséggel tartozik azért, ami ott történik.
2018. aug. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 202/252 anonim ***** válasza:
10%

# 201



hát ez valóban nagy hülyeség volt. igazad van, pár géppuskaállás gyorsabb és olcsobb lett vna

2018. aug. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 203/252 anonim ***** válasza:
74%

# 199


hogy éheztethetnének menekülteket, amikor olyanok nem is léteznek itt? :D Maximum illegális migránsok vannak.

2018. aug. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 204/252 tgt ***** válasza:
79%
202-es, ezzel feltetted a koronát az itteni ténykedésedre. Gratulálok. Mindent és mindenkit sikerült alulmúlnod.
2018. aug. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 205/252 anonim ***** válasza:
15%
Itt egyedül te értetlenkedsz kérdező. Amelyik ember számos biztonságos országon áthalad és ideér az már nem menekült. Szerbiából akar hozzánk menekülni? Ki bántja?
2018. aug. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 206/252 anonim ***** válasza:
31%
Most komolyan... A migráns pártiak egyszerűen nem ismernek más hírportálokat az álliberális oldalakon kívül? Gyakorlatilag csak az álliberális portálok cikkjeivel dobálóztok. Komolyan mondom, ha ennyire könnyű befolyásolni ezt a Magyar csürhét, hogy a jelenség mellett ott megy el minden nap, de az indexen azt olvasta ez milyen qrva jó, hiába szembesül minden nap a valósággal, de ez így face, mert az indexen az volt fent.
2018. aug. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 207/252 tgt ***** válasza:
3%
Az a migránspártiság, ha valaki nem akarja, hogy a tranzitzónában éheztessék az embereket? Szerinted a migránsválságra jó megoldás, hogy nem adunk nekik enni? Te ezt elfogadhatónak tartod?
2018. aug. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 208/252 anonim ***** válasza:
47%
Mindenki azon van leakadva hogy miért nem állnak meg az első biztonságos országban. Lehet hogy menekült vagy csak gazdasági migráns, de mit ér egy olyan országgal ahol nem robbantják rá a házat, de nem kap semmilyen ellátást? Az eu-ba akarnak bejutni mert ott kapnak mindent. Szerbiában meg éhen dögölhetnek a mezőn? Én nem tudom.
2018. aug. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 209/252 anonim ***** válasza:
25%

A magyar hatóságok biztos hogy nem éheztetik a "menedékkérőket".

Nézzük már meg, hogy miről beszélünk, már mióta hiába.

Az Indexről. Ismerjük.

Iványiról. Aki Sorost béke Nobel díjra akarta jelöltetni. A Sukoró ügyben is a másik oldalon állt.

A magyar Helsinki Bizottságról. Ismerjük őket is, a tevékenységüket is, a rágalmaikat is.

2018. aug. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 210/252 anonim ***** válasza:
21%

209.


Én biztos vagyok benne, hogy nincs semmilyen éheztetés. Lehetett valami vita, nem halal kaja, az is lehet, hogy ténylegesen kimondta valaki, hogy "aki éhes, mehet vissza Szerbiába", ezt el tudom képzelni. Ez lehetett a történet magva.


Iványi meg ugrott, volt már hasonló akciója.

2018. aug. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!