Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarokat miért nem érdekli...

A magyarokat miért nem érdekli, hogyha elfogynak a Svédek vagy a Norvégok, és a helyükre migránsokat költöztetnek?

Figyelt kérdés
Azt mondják sokan, hogy "nem az én bajom, őket sem érdekli, hogy mi fogyunk el". Miért mondják ezt? Miért nem érdekli őket, hogy komplett európai országok lakossága tűnik el? Ha nem akarjátok, hogy elfogyjanak a magyarok, akkor miért mindegy számotokra, hogy a magyaroknál kevésbé rosszindulatú népek elfogynak? Egy európai embert érdekli, hogy mi történik az európai országokkal!
2018. aug. 18. 13:19
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
57%
Uristen. Tobbmillios orszag eltunik par ezer migrans miatt. Ugyis osszekeverednek, nem tunik el senki.
2018. aug. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

"A magyar így is egy mediterrán nép, rengeteg olasz és török keveredéssel."


Ebben a megállapításban ki volt a segítségedre? Mert sürgősen billentsd faron!

A magyar egy mediterrán nép?

A török keveredés még csak-csak elmegy, bár az sem rengeteg. Ezzel az erővel akkor mondhatnád az oroszt is és akkor a magyar egy szláv nép?

De az olaszt honnan veszed?

2018. aug. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
22%

#11

Fizetett állami hírdetés megy róla a svédeknek, hogy bizony, a régi Svédországnak vége, azt el kell a "régi svédeknek" fogadniuk és az "ÚJ Svédország" az amiben ezentúl nekik is élniük KELL, KENIK kell alkalmazkodniuk az "új svédekhez" vagyis a migránsokhoz.

Nincs kérdés, nincs választási vagy döntési lehetőség, most folyik az agymosás, hogy csakis ez lehetséges. Erről fog náluk szólni a választás, hogy a "régi svédek" elfogadják-e ezt vagy ellenállnak és megőrzik a saját országukat, életfomájukat.

2018. aug. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező

Nagyon nem ugyanaz, ha valaki azt mondja - mint én - hogy az az ő országuk és nekik kell/lehet döntést hozniuk arról mi legyen vele, mint az ha valakit nem is érdekel mi lesz vele.

nagyon is érdekel és amit lehet meg is teszek - beszélek arról ami szerintem ott probléma, teret engedek olyan véleményeknek is tőlük, ami ellentétes az ott zajló folyamatokkal.

Ez az amihez jogom van.

Mert az az ő országuk.

Ahogyan én meg elvárom a svédektől - akkor is ha nem értenek egyet azzal, hogy én ellenzem az illegális migrációt is és a tömeges migrációt is - hogy ne szóljanak bele abba, ami ebben az országban az itt élők döntése.

Ez nem azt jelenti, hogy azt szeretném h ne érdekelné őket, hanem hogy tartsák tiszteletben ők is az itt élők szabad döntését.

Aki olyasmit mond, hogy "nem az én bajom, őket sem érdekli, hogy mi fogyunk el" az többségében azért mondja ezt, mert egy olyan vita közepén van, ahol a vitapartnere éppen azzal érvel vele szemben, hogy de hát a svédeknél is ez van, meg a németek is így akarják stb.

2018. aug. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

"De az olaszt honnan veszed?"


Nekem az mondták, még régebben, amikor feljöttem ide az oldalra. És felpontozták az illetőt 100-ra, tehát biztos igaza volt.

2018. aug. 18. 14:16
 16/27 anonim ***** válasza:
32%
Pl. nem Svédország, de Frankfurt am Main már elesett. 51 % a nem németek aránya.
2018. aug. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, azért ne a Gyakori pontozások alapján művelődj!

Magyarországon nincs megtelepedve számottevő olasz kisebbség.

IV. Béla a tatárjárás utáni hívott olasz és francia telepeseket, a Balaton felvidékre, akiknek szerepe volt a tokaji szőlészet fejlesztésében. Erről árulkodik Olaszliszka, Bodrogolaszi, Tállya neve.

Más települések megnevezése megtévesztő: Olasz, Olaszfalu esetén a francia (vallon) telepeseket nevezték tévesen olasznak.

Tehát nem vitatott, hogy olaszok, franciák is jöttek, de nem olyan számban, hogy jelentőségük lenne, hiszen a 2011-es népszámlálási adatok szerint kisebbségként nem is jegyezhető mértékben léteznek az esetleges leszármazottak.

Szóval nem vagyunk mediterrán emberek és Magyarország nem mediterrán ország.

Sem lakossági összetételét, sem földrajzi fekvését illetően.

2018. aug. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
27%
Ne magyarozzá!
2018. aug. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
36%

"Pl. nem Svédország, de Frankfurt am Main már elesett. 51 % a nem németek aránya."


Egész Németországba nincs 51 német.

2018. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha a tatárjárás után (1241-42) betelepített olaszokról beszélsz, azok már régen asszimilálódtak és közök nincs az olaszokhoz, az azóta született nagyjából 17 generációnak.

A betelepült olaszok magyarral házasodtak, a gyerekük már csak félig volt olasz úgy 1300 tájékán, aztán negyed, nyolcad, tizenhatod, harmincketted, hatvannegyed részben és így tovább. Tehát 1500 körül már sehol nem volt az olasz gén.

2018. aug. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!