Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapest egyik szégyene (a...

Lafajett kérdése:

Budapest egyik szégyene (a sok közül) a Keleti pályaudvar; nem kellene végre megoldani a helyzetet?

Figyelt kérdés

A sajtó a Nyugatinál lévő liftet kapta fel tegnap, amely nem működött soha, hiába építették 20 éve.

De a Keletivel is foglalkozni kellene, mert gyalázat ahogy kinéz, ahogy működik.

Például nincs mozgólépcső, így a turisták csak kínlódva tudják cipelni fel-le a csomagjaikat 2018-ban, ez minden, csak nem elfogadható.

Nincs kulturált vécé, étterem, jegypénztár (az kicsi!), pláne egységes pénztár, az egész annyira lelakott, hogy elmondhatatlan.


2018. aug. 18. 14:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem felújítgatni kéne első körben, ha kivágni onnan az összes seftes cigót, meg büdös hajléktalant. Majd utána újítsák fel, mert tökmindegy milyen szép, ha tele van retekkel.
2018. aug. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A Nyugati sem a dísze.
2018. aug. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Na kérem szépen, most érkeztem egy környezettanulmányról. A Blaha majd elsüllyed a bűzlő mocsokban, kábult sötét alakok örjöngenek a volt Nemzeti Színházunk hűlt helyén, valami hitvány őrjöngő zene is szól. Busszal elmenekültem a Keletiig - és megállapítottam, nincs itt baj. Nyugi van, tisztaság és csend. A Keleti csarnoka impozáns és gyönyörű. Szerelmes vagyok belé! Sokszor rajzoltam is már.

Amit lehetne tenni: egy liftet építeni - a 4-es metróé csak az aluljáróig megy. Ez lenne a legfájdalommentesebb megoldás.

Bereményi Géza-Cseh Tamás Kelet-Nyugati pályaudvar. A Vígszínház Házi színpadán megy - jó. „Lábjegyzet egy jövőbeli történelemkönyvből” Bereményi

[link]

2018. aug. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!