Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti szavazni fogtok a Soros...

Ti szavazni fogtok a Soros által pénzelt Migration Aid-re most hogy pártot alapítanak "Éjjeli őrség" néven?

Figyelt kérdés
Persze ha sikerül össze szedniük azt az 1%-ot 2022-re :)
2018. aug. 18. 16:52
1 2 3
 1/21 huzoro ***** válasza:
65%

Nem.

De miért kéne szavazni? Tudsz valamit, lesznek mostanában választások és indulnak rajta?

Pártot meg sajnos te is alapíthatsz, de mivel a kérdésed alapján elég buta vagy ezért sok pénzre lesz szükséged hozzá!

2018. aug. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
#1 azért mert szövegértelmezési problémákkal küzdesz, jól nevelt gyermek lévén, ezért nem illik másokat le butázni.
2018. aug. 18. 17:00
 3/21 anonim ***** válasza:
60%

Bocs, de te program nélkül szavazol pártra, mert én nem. Vagy most honnan kellene tudnom jelenleg, hogy 2022-re mikkel fognak "kecsegtetni"? Ha megfelelő célkitűzéseik lesznek, hitelesnek érzem őket stb, stb, akkor lehetséges.

Vagy most ilyen "rohadt migráncssimogatókra soha, dögöljenek meg" válaszokat vársz talán?

2018. aug. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
48%

"Vagy most honnan kellene tudnom jelenleg, hogy 2022-re mikkel fognak "kecsegtetni"? "



nem kell hozzá jósnak lenni ehhez. ugyanaz lesz a programja mint a mostani balos minipártoknak

2018. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
11%
Csak ha Szaros Gyuri bácsi lenne a miniszterelnök jelöltjük!
2018. aug. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
44%
67%-os akkor te csal jósolgass nyugodtan. :)
2018. aug. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
26%
Igen,szavazni fogok rájuk,mert biztosan támogatják a bevándorlást. Munkaerő hiány van ma is az országába, ami az évek múltával csak fokozdni fog, ezeket a helyeket bevándorlókkal fel lehet tölteni.
2018. aug. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
56%

Egyelőre nem ismerjük a programjukat, hogy szavaznánk rájuk?


Majd ha kiderül, pontosan mik az elképzeléseik, milyenek a politikusaik, az alapján eldöntöm.


Egy dolog biztos: a Fideszre sosem szavaznék, semmilyen körülmények között, mert nem vagyok a saját hazám és önmagam ellensége.


Sajnos a jelenlegi ellenzék jelentős része is leszerepelt előttem, így biztosan figyelni fogom az új arcokat tartalmazó, friss pártokat, amelyek nem az eddigi korrupt politikai elit figuráival vannak tele.

Ha egyetlen volt fideszes, MSZP-s, MDF-es, SZDSZ-es, DK-s, MIÉP-es vagy kisgazda is lesz köztük, az én szavazatomra nem számíthatnak.


Elegem van a régi gárdából, Orbánostól, Gyurcsányostól, mindenestül!

2018. aug. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
54%
Megneznem azt a munkat amit az irastudatlan bevandorlokkal toltesz fel:D
2018. aug. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%
Engem inkább az érdekelne hogy mi motiválja azokat az embereket akik arra szavaznak hogy jöjjenek migránsok? Otthon ülnek a fotelben és azon gondolkoznak hmm bárcsak jönnének többen külföldről ide, de jó lenne, hmmm. De miért?:D Mit változtat az az ő életükön? Miért lesz nekik attól jobb? Van itt százmillió dolog az életben amivel törődni kéne, miért éppen a migráció? Szerintem akinek életében ez a legnagyobb baja hogy nem jöhetnek ide afrikából a menekültek, annak nagyon k van nyalva a segge
2018. aug. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!