Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki kérdezte, hogy kik sátrazna...

Ki kérdezte, hogy kik sátraznak a parlament előtt? Az Orbán kormány által múlthéten kilakoltatott családok! Íme a videó!


2018. aug. 1. 09:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Én kérdeztem, köszönöm a választ még ha ilyen furcsa módon is érkezett.
2018. aug. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Én teljesen függetlenként kérdezem. A kormány lakoltatta ki ezeket az embereket? Nem azért lakoltatta ki őket a bank megbízásából egy erre szakosodott cég, mert nem fizették a felvett hitelt?
2018. aug. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

A kis számú tényleg szerencsétlent - aki önhibáján kívül lett fizetésképtelen - leszámítva a többi tényleg agyhalott. Nem csak gazdasági analfabéta, aki szó nélkül aláírta a saját gazdasági öngyilkosságát a svájcifrankos devizahitellel!

Nem szeretem a bankokat, a hitel egy szükséges (nem feltétlenül) rossz megoldás, ha az ember tisztában van a saját korlátaival, lehetőségeivel! Van egy igazán rossz része a hitelnek, vissza kell fizetni! Ha nem megy megoldást kell keresni és nem lapulni a fűben, hogy majd lesz valami, meg a szemét állambácsi segítsen, mert hülye voltam!

2018. aug. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

a baloldaliak 2012ben azert frocsogtek, mert "hat hogy kepzeli a kormany hogy itt az en penzemen forintositja a devizahiteleket?" a kilakoltatasi moratoriummal kapcsolatban is itt pofaztak az egyeni felelosseg mellett

most meg falegyenest mast, ugy hogy 6 eve bekeido van


hogy lehet nektek megfelelni balhulyek?

2018. aug. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Fontos hozzátenni, hogy sokan úgy vették fel a hitelt, hogy már akkor kérdéses volt visszatudják-e fizetni. Nekem is van vagy 3 ismerős család, akik beleestek a deviza csapdába. Mind a 3 ki is ment Németországba dolgozni, hogy majd a kinti fizuból visszafizetik, elrendezik, stb.

3 családból tudod végül mennyi fizette vissza? Egyetlen egy. A maradék kettő az elején elkezdte, 2-3 hónapig csinálták rendesen, utána abba hagyták. Mikor megkérdeztem tőlük miért még ők voltak felháborodva. Mert nem gondolom komolyan, hogy ők majd annyit vissza fognak fizetni. Akkor foglalja le a bank a házat inkább, stb, de az életszínvonalukból nem adnak le, mert nehogy már. Meg köcsög magyar állam, hogy nem segíti ki őket, stb. A vicc az egészben, hogy az egyik család kint is elkezdett hitelekre venni dolgokat, stb.

Pont az ilyenek miatt megoszott már jó ideje a devizások megítélése. Mert igen, vannak olyanok, akiket megszívattak, stb. De ahogy a fentebbi példámban is írtam sokan maguknak köszönhetik, hogy ott vannak ahol.

2018. aug. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem a kormany lakoltatta ki öket, hanem a birosagi vegrehajto. 2012-ben a fidesz reszben megoldotta, a devizahitesleket üyget, nyilvan csak reszben, mert tökelets megoldas nincs. Ha a devizahitelesek extra nagy segisteget kapnaak, akkor azon devizahitelsek is akik eddig rendesen fizettek mondhatnak, en se fizeteek többet, ha mast is kisegeitenek, akkor engem is kifognak? Meg akkor mondhatjak a forint hiteelsek is, akik eleve valallatak az inkabb magasabb összegü viszonylag stabil törlesztö rszletet, hogy akkor ök miert nem kapnak semilyen tamogatast vagy engedmenyz, ha a devizahietesle-mindegy hogy milyen körülmenyke között- de önkent belementek egy olyan devizahitelben, amiröl azert lehett tudni, higy az arfolyamok valtozhatnak.
2018. aug. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Durva "szekta" hangulata van ennek a videónak, Molnár F. Árpád meg még mindig egy pancser, aki csak Orbánozni tud :D Komolyan, szerintem még az ellenzék is szégyelli ezt a f...zt.
2018. aug. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Sajnálom őket, de volt egy idő - én is ismertem sok ilyen embert - hogy orrba - szájba vették fel a hitelt, 72 hónapra Suzukira, mert a szomszédnak már van.


Bármikor beüthet a krach, lehetsz beteg, jön egy válság, munkahely elvesztése stb. Nekem is van jelen pillanatban is hitelem, kettő is, de ha nagyon kéne, holnap kp. le tudnám tenni, a hátralévő részt. Sajnos sokan messze erejük felett vettek fel hiteleket, és még arra jött a válság.


A hitel nem rossz dolog, csak felelősen kell hozzáállni.

2018. aug. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
És ettől remélik, hogy visszaköltözhetnek, vagy mi?
2018. aug. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Hahahaha Molnár F.(Asz) Árpád


Ez ám a hiteles hírforrás :D

2018. aug. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!