Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapest fele utálja a zsidókat?

Budapest fele utálja a zsidókat?

Figyelt kérdés

"A legtöbb antiszemitát a leggazdagabbak között találjuk, Budapest látványosan antiszemitább a vidéki városoknál és községeknél (a fővárosiak pont fele az), a vallásosság és a zsidók utálata között pedig nincs összefüggés"

Az a sztereópitai hamis, hogy a szegények és a "tanulatlanok" lennének antiszemiták"


[link]



2018. aug. 19. 21:11
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
26%
miután a soros által fizetett neoliberális média (négyszáz index stb) utasításra, stratégiából vett a plakátkampány idején egy olyan irányt, hogy a sorosplakátok ANTISZEMITÁK, így én már semmin nem lepődök meg amit ezek írnak. Nem. Nincs semmi baj a zsidókkal, a cigányokkal, senkivel. Az embereket a tetteik alapján szokás elítélni.
2018. aug. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
37%
tehát valaki szerint az embereket a származása miatt kell elítélni, és nem a cselekedetei miatt. Van egy rasszistánk aki lepontozott.
2018. aug. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
86%
Én csak annyit mondok, hogy ez az eredmény nagyon erősen különbözik az én személyes tapasztalataimtól. Szívesen látnám más forrásból is megerősítését.
2018. aug. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
26%
Ez nem igaz. Nem lehetnek antiszemitát a leggazdagabbak, mert az azt jelenteni, hogy a zsidók antiszemiták lennének.
2018. aug. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
42%

Nem. A magyar zsidóság már régen asszimilálódott. Ezek többsége ma már "jó magyar ember". Az égvilágon semmi gond velük. Nem utálja őket senki. Sokszor nem is tudja a környezetük róluk, hogy zsidók.


Mondjuk már ki: Magyarországon nincs számottevő antiszemitizmus. Ha van is, az pusztán verbális. Igen, van egy réteg, akinek a szavajárása a zsidózás. Olyan mint a "vazze", de semmi tartalom nincs mögötte.


No jó, van pár díszpinty, aki elég tenyérbemászó, és történetesen zsidó, TGM, Heller banya vagy maga Soros. De ezekre nem azért haragszunk, mert zsidók, hanem a tevékenységük okán.

2018. aug. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
28%
Azért csak a fele, mert a többi meg zsidó, de egyébként igen.
2018. aug. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
23%

"Igaz, az arabokat meg a cigányokat még a zsidóknál is jobban utáljuk."


Ez így, ebben a formában nem igaz. Én legjobban az arabokat utálom, második helyen a zsidókat, és csak harmadik helyen a cigányokat, de rögtön utánuk a románok jönnek, azt követik az osztrákok és csak hatodikok a németek.

2018. aug. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
94%

*7

Szerintem te magadon kívül mindenkit utálsz :D

2018. aug. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
31%

"Nem lehetnek antiszemitát a leggazdagabbak, mert az azt jelenteni, hogy a zsidók antiszemiták lennének."



Mért szerinted a Harmadik Birodalmat és magát a Holokausztot ki finanszírozta, a csángók?

2018. aug. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
81%

"Szerintem te magadon kívül mindenkit utálsz :D"


Ezek általában még önmagukat is utálják. Ebből szokott lenni az alkoholizmus.

2018. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!