Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mészáros Lőrinc azért nyer...

Mészáros Lőrinc azért nyer annyi közbeszerzést, mert erős a pénzenergiája?

Figyelt kérdés

Nem hinném, hogy Magyarországon lenne korrupció, ennél hihetőbb, hogy tényleg működik a vonzás törvénye, meg az ilyen pénzbevonzó trükkök (pl. money amulett). Azt tudni, hogy Matolcsy is hisz az ilyenekben (aki nagyon okos ember, szóval lehet benne valami) és használja őket, és biztos nincs egyedül.


Erre mit léptek, lipsik?



2018. aug. 24. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Erős a szaga.
2018. aug. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szántóvető ***** válasza:
93%
várom már hogy ki húzatja fel az 1.Magyar piramist,orbi vagy a pénztáros,esetleg valaki más..?
2018. aug. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tgt ***** válasza:
90%
Mészáros Lőrinc money amulettjét úgy hívják: Orbán Viktor.
2018. aug. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
92%
Érdekes, hogy amíg az elsőszámú orálpartnere megvolt Orbánnak (Simicska), addig Lőrincke sehol sem volt, még hátulról sem tolta Orbánt. Nem tudom, hogy milyen érzés Lőrinckének másodikszámú partnernek lennie.
2018. aug. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én hallottam pont amikor még anno a BP TV-re betelefonált, Gyurcsók József küldte neki az energiát.
2018. aug. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Nem hinném, hogy Magyarországon lenne korrupció"


gyakorlatilag felesleges politikáról beszélgetni veled ezután a kijelentésed után


tényleg remélem, hogy trollkodsz, nem ennyire vagy hülye/vak

2018. aug. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
De hát Lőrinc már megmondta, hogy Isten, azaz Orbán Viktor segít neki a gazdagodásban. Vagy valami ilyesmi.
2018. aug. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!