Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Ráhel miért dobta a...

Orbán Ráhel miért dobta a gyerekkais pelenkát az út szélére?

Figyelt kérdés
2018. aug. 24. 16:03
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:
Annyi milliárdból nem futotta kultúrára?
2018. aug. 24. 16:05
 2/48 anonim ***** válasza:
29%
Mert jólesett neki.
2018. aug. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
61%

Utalni akart az ország színvonalára.

Ennél már csak az lenne nyilvánvalóbb, ha az országút közepére szarna.

Nem kell itt csodálkozni, skacok, a Balkán közelebb van hozzánk, mint London vagy Helsinki...

2018. aug. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
78%
Lusta volt megkeresni a kukát.
2018. aug. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
15%
Hogy mered a szádra venni!
2018. aug. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
17%
Ha az út közepére dobja, akkor meg azon sivalkodtok, buta lipsik.
2018. aug. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Fidesznyik!Te a kukát nem ismered?
2018. aug. 24. 16:37
 8/48 anonim ***** válasza:
100%

Használt pelenkát nem dobálunk el, hanem elvisszük a szemetesig, vagy alaposan becsomagolva hazavisszük és otthon dobjuk ki. Ezt nem mentesíti az sem, hogy a képek szerint a parkoló egy undorító szemétbánya, amin egy becsomagolt pelus nem rontott semmit.

De egy Orbán Ráhelnek tudnia kellene, hogy az általa elkövetett hibák milliószoros nagyításban az apján csattannak, ezért tőle fokozottabban elvárható, hogy odafigyeljen a viselkedésére.

2018. aug. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
55%

Gyerekek. Én nem szemetelek, nem védem, én nem tenném. De. Én már láttam pár parkolót, sokszor púposan tele a kuka, nincs hova tenni a szemetet. Leteszed mellé, el fogják vinni, mikor ürítik a kukát. Ha ürítik. Most vagy van a szemét körül egy fém vagy plasztik doboz, vagy nincs. Így is, úgy is ott van, gyűlik, el kell vinni.


Másszor. Ezek a parkolók olyan szemetesek, hogy tragédia. Most Belgiumban állok, hegyekben áll a szemét, még tán injekciós tű, koton gumi meg amit el tudsz képzelni és amit nem, az is van. Ha kidobnám a szemetet nagy ívben az ablakon - nem fogom - sokat nem osztana, szorozna.


Jó értem én, a csaj családneve O - val kezdődik és rbán - ra végződik, ezért gyűlölni kell, a szemét dagadt cigány fajtáját, tudom, szaros a nyelvem és védem kenyéradó gazdámat, de végül is nem természetvédelmi területen dobta el, nem a tengerbe hajította, hanem letette a padkára a hugyos parkolóban a millió cigarettacsikk közé. Nem szép, de azért szerintem hagyjuk meg az életét.


Van biztos ok, hogy kritizáljuk az Orbán családot, de ez a pelenka ügy szerintem lúzerség. Ha Gyurcsány pereputtya tette volna, én sem forsziroznám, mert ez semmi, nem az lenne a fő bajom a Böszmével.

2018. aug. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
36%

Honnan lehet tudni, hogy kakis volt? Valaki kibontotta és megvizsgálta? Lehet, hogy csak pisis volt.

A parkoló meg egy hányadék, én ilyen helyen meg sem álltam volna.

2018. aug. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!