Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik több évig éltek/élnek...

Akik több évig éltek/élnek külföldön, és a kint töltött évek után Magyarországra visszatértek (akár csak néhány napra, akár hosszabb időre), azok milyen változásokat tapasztaltak Magyarországon (ha tapasztaltak)?

Figyelt kérdés

Jobb lett szerintetek az ország, vagy rosszabb?

Élhetőbbnek tűnik most Magyarország, mint amikor elhagytátok?



2018. aug. 25. 16:02
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
18%

#19

Már bocsi, de veled ellentétben mi még építkeztünk is alig tíz éve, közművesítetlen telekre, szóval kicsit jobban tudom mi mennyi kerül egy magyar építkezésnél, mint te Norvégiából.

Ahogyan az én rokonaimról van szó és talán kicsivel többet tudok róluk is, az életükről, kereseti lehetőségeikről, településükről és szomszédaikról.

Most én meg jelentsem ki, hogy a te norvégiai szöveged közelebb áll a mese világához csak mert én magam nem látom? Nem teszem, mert én tudom, hogy az marhaság lenne. Te miért írkálsz marhaságot?

2018. aug. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!