Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Magyar Időket ki képes...

A Magyar Időket ki képes elolvasni és abból tájékozódjon?

Figyelt kérdés
Az a lap komolyan a legdurvább állampárti agitpropot nyomja.
2018. aug. 25. 17:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
9%

Pl. a magadfajta biztos olvasgatja a fidesz-fanatikusokon kívül! :P

Különben nem tudnátok mivel van tele.

2018. aug. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%

Éppen a tegnapi számban van egy nagyon érdekes interjú egy volt miniszterelnökkel, akit holnapi 90. születésnapja alkalmából köszöntenek. Na most ebben az ünnepi interjúban is amennyit mellébeszél az a vén majom... de hát ezt csinálta egész életében.


Azt nem értem aki a rendszert működteti az miért beszél úgy mintha ő ártatlan kívülálló lenne...


Na meg nekem a Kádár-rendszer oszlopos tagja (őszerinte biztosan szegény üldözöttje) semmiről ne dumáljon.

2018. aug. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Erről beszélsz 12-es?: [link]



Igen ez a vén majom úgy tesz, mintha a sem a Kádár-rendszerhez sem a rendszerváltáshoz semmi köze nem lett volna. Annyira szánalmas, hiteltelen egy ember.

2018. aug. 26. 14:35
 14/18 anonim ***** válasza:
33%

12-13.

Imádnivaló, amikor névtelen oldalon senkik, akik nem tapasztalták a politikát, a közéletet élesben, pont azok nyilvánítanak hiteltelennek a fővonalba sodródott embereket. Csak mert.

Gyanítom, hogy a cikket max. áthajtották, igazán.

2018. aug. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
57%

Kedves utánam szóló 13-as: igen, erről a cikkről volt szó.


Bár igazán nem értem a 14-es hozzászólót, miért feltételezi, hogy az említett "úr" (dehogyis elvtárs) sodródott az árral? Nekem nagyon is tudatosnak tűnik, amolyan tipikus karrieristának aki képes átgázolni másokon saját előrejutása érdekében. Ez persze nemcsak a politikai élet sajátossága, ez a jelenség sajnos nagyon is elterjedt akármilyen területen.


Sajnálom, ha megbántottalak azzal, hogy ezt a neked nyilván szimpatikus meglett korú férfiút nem kimondottan pozitív színben tüntettem fel de hát a kor önmagában nem érdem.


Számomra ugyanolyan érdemtelen személy, mint a pufajkás miniszterelnök.

2018. aug. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

15

Semmi olyan nem írtam, hogy "sodródott az árral". Azt írtam, hogy FŐVONALBA SODRÓDOTT. Nagyon más. Amikor valaki egy adott helyzetben, adott körülmények korlátai között jelentős szerephez jut kéretlenül. Választása nem nagyon van, mert rajta kívül csak alkalmatlanabbak vannak. Hát teszi a legjobbat, amire képes, nincs más választása.

Nem személy szerint pont a szóban forgó emberre gondoltam, hanem általánosságban mondom, mondtam. Nem néztem utána konkrétan; ennyi.

2018. aug. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
28%

Kedves 16-os!


Kösz a kiegészítést, így már világos. Ebben egyetértünk. Bocs hogy egyből nem fogtam.


De hogy a kérdést írónak is válaszoljak. A Magyar Idők jelen felállás szerint vállaltan kormánypárti lap, ezt nem is tagadták. Így aztán nem sűrűn találsz benne olyan ügy taglalását, amely kényes lehet a kormánypártokra nézve. Szerintem viszont tart egy színvonalat (munkatársai zömmel a volt Magyar Nemzettől érkeztek), tehát azt nem lehetne mondani hogy ne tudnának írni. A nyomtatott újsággal ritkán találkozom, de az internetes felületét általában megnézem.


Aki nagyon nem ért egyet az ott leírtakkal, az olvasson mást. Amúgy én sem csak innen merítem az infókat, más oldalakat is ugyanúgy megnézek. Úgyis több darabból áll össze a részlet - senkinél nincs kizárólagosan a bölcsek köve. Aki meg elfogult egy irányba az úgyis megtalálja a neki való médiumot.

2018. aug. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
18:33: igen, gondoljunk csak arra a szegény Kádárra! Ő is csak önhibáján kívül lett pártfőtitkár, mert mindenki más rosszabb lett volna. Ez tényleg annyira tragikus, ez a sok tönkrement, félresiklott élet! Sírnom kell.
2018. aug. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!