Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Morvai Krisztina miért akarja...

Tgt kérdése:

Morvai Krisztina miért akarja elzavarni a Mi kis falunk sorozatot Pilisszentlélekről?

Figyelt kérdés

A képviselőnő tavaly házat vett a faluban. Szerinte a sorozat forgatása nagyon zavarja a településen lakókat, ezért azt megtámadta hivatalos fórumokon. Írt Völner Pál országgyűlési képviselőnek, az Igazságügyi Minisztérium államtitkárának, a Komárom-Esztergom Megyei Kormányhivatal vezetőjének, és az esztergomi önkormányzat illetékeseinek is, és azt követeli, hogy a sorozatot ne forgathassák a faluban.


[link]


Pilisszentlélek lakóinak viszont, úgy tűnik, semmi baja forgatócsoporttal, nem zavarja őket a jelenlétük.


[link]



2018. aug. 25. 19:58
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
77%

Az egy buzgó mócsing nő, mindig pampog valamiért.


Én nem foglalkoznék vele.

2018. aug. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
87%
Morvai Krisztina egy hiteltelen alak. Liberálisként kezdte, aztán nagymagyar lett, most épp a Fidesz valagát nyalja. Rég volt a médiában, valamivel be kell kerülnie a hírekbe.
2018. aug. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
12%
Mert nem oda valók.
2018. aug. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
87%
Az egyik leggusztustalanabb magyar politikus, mi mást várhatunk tőle?
2018. aug. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
97%

Igen, szerintem is egyszerűen azt akarja, hogy beszéljenek róla: lám, ő megint nyüzsög, megint intézkedik, megint a kisemberek pártját fogja a pénzes nagyvállalattal szemben.

Ne feledjük, hogy a Jobbik színeiben lett EP-képviselő, most onnan kilépett, tehát építi a kampányát, hogy ha pl. a Mi Hazánk (Toroczkaiék) jelölnék újra, akkor kellően ismert legyen.


Hasonló ez ahhoz, mint amikor egy cég nagy felháborodást keltő reklámot csináltat - és eléri célját, mert tényleg rengetegen értesülnek cégéről és a termékeiről. Ugye, ismered ezt a mondást? - "Mindegy, hogy mit, csak beszéljenek rólad!"

2018. aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
87%

Mert most jól benyalja magát a Fideszhez, ahová mindig is tartozott, de amikor a Jobbik jelöltjeként lett EP képviselő és kapta a brüsszeli fizetést, akkor nem volt fontos a Fidesz.


Krisztike az egyik legundorítóbb köpönyegforgató elvtelen politikus. Volt ő már SZDSZ-es tanácsadó, MSZP-s igazságügy miniszteri várományos, nemzeti radikális nagysasszony most pedig a Fidesz tollnoka lett.

2018. aug. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
2%

5.

Szerintem nem volt Jobbik tag. Saját maga mondta még korábban, hogy semilyen pártba nem lépne be, mert mindig a saját véleményét akarja mondani. Hogy nem akar párt kötöttséget.

Változott az utóbbi időkben?


Index...


És akitől vásárolnak a forgatócsoport tagjai, azok a hasznukért persze, hogy "szeretik", hogy ott vannak. Amíg fizetnek, ugye. De a többieknek csak rendetlenség, zaj, a szokásos élet felforgatása.

2018. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
84%

"Szerintem nem volt Jobbik tag. Saját maga mondta még korábban, hogy semilyen pártba nem lépne be, mert mindig a saját véleményét akarja mondani. Hogy nem akar párt kötöttséget."


Nem volt Jobbik tag, végül is csak a Jobbik listavezetője volt 2009-ben az EP választáson és a Jobbik színeiben volt képviselő, nem kell játszani a hülyét.


Persze tudom fidesznyikeknek nem tetszik az igazság, ők csak a hazugságot éltetik.

2018. aug. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
64%
Nagyapám az ilyen embereket nevezte mindenszarbakanál alakoknak, mint ez a nő.
2018. aug. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
97%

Bocsánat, rosszul fogalmaztam: nem kilépett a Jobbikból, hanem szakított a Jobbikkal.

Tényleg nem volt a Jobbiknak tagja, de volt a Jobbiknak köztársasági elnök-jelöltje, majd később EP-parlamenti listájukon első helyen szerepelt.

2018. aug. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!