Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ehhez?

Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

[link]


Ez nem egy Jobbikos politikai leszámolás a maradék radikálissal?



2018. ápr. 11. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Morvai áruló volt, pont a kampány végén, amikor a legjobban fájt a pártnak. Nem csoda, hogy visszahívják...
2018. ápr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Ha a radikalizmus alatt a fideszt érted, igen. Hiszen már jó ideje a fidesz szekerét tolja Morvai, nem is nagyon titkolva. Kérdés, hogy miért csak most hívták vissza, miért nem sokkal korábban.
2018. ápr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%

Jaj,Morvai Krisztinával kapcsolatban mindig felemásan éreztem.

Tényleg nagyon lelkes meg a devizás műsort is porondon tartotta ami dicsérendő,de szegény nagyon nem képernyőképes.

Egyszerűen olyan irritáló a stílusa hogy az már valami fantasztikus,és annak ellenére hogy én eléggé jobber vagyok el kell ismerjem hogy ha megszólal az bizony hát hogyis mondjam....

És próbál győzködni politikai ellenfeleket...

Nehéz ügy.

Novák Előddel képtelenség együttműködni. A csávó hiperaktív es roha@dtul fárasztó.

Oké hogy nem értenek egyet Vonával,rendben.

De akkor hallgassanak.

Ne tolják az ellentábor szekerét!?

Most ez mi?

Gaudi szintén.

Most komolyan,ezek tényleg elhiszik hogy az érpataki modell a tuti?

Karikás ostor meg a szíriuszi eredet?

Az annunakikról már nem is beszélve.

Fììì...

2018. ápr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!