Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Parlamenten a magyar lobogó...

A Parlamenten a magyar lobogó mellett miért a székely zászló van évek óta kitéve?

Figyelt kérdés

Nem az EU a legnagyobb közösség, amihez Magyarország tartozik?

A területén, Londonban, Münchenben stb. nem több magyar tartózkodik, mint Székelyföldön?



2018. aug. 25. 20:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
62%

“Kicsit nevetségesnek találom, hogy pont ezek hivatkoznak európai szellemiességre, jogrendre :)) Közben a menedékkérôket a parancsukra éheztetik éppen pl..... de azért szemét románok, szegény székelyek.”


Én azt találom nevetségesnek, amikor a 68-as nemzedék hörögve hisztizik a határsértők, gazdasági bevándorlók ún. jogaiért, de egy qrva szava sincs akár a székely, akár pl. a szlovákiai magyar kisebbséget ért durva, az uniós joggal összeegyeztethetetlen sérelmekre. De említhetném a katalánokkal történteket is.

2018. aug. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Igen, ebben is van valami.


Én csak attól tartok, hogy azért szállnak síkra a kisebbségek johaiért, mert szavazatot remélnek tôlük — mint láttuk ugye, alappal, be is jött.


Míg a menekültekkel, akiktôl politikai hasznot, szavazatot nem várhatnak, cudarul, nagyon nem a hangoztatott keresztény szólamok szerint bánnak. De ez már nem kapcsolódik a kérdéshez.

2018. aug. 26. 01:04
 13/26 anonim ***** válasza:
66%
Összekevered a menekült és a gazdasági bevándorló fogalmát, kedves kérdező. Nem ugyanaz a kettő.
2018. aug. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Mert a menekültekkel jól bántak? :)


Minden bevándorló "gazdasági". Nem hallottam még olyanról, aki azért vándorol más országba, hogy ne jobb legyen neki.... szerintem evidens :)

A többszázezer külföldön élõ magyar ugyanez!

2018. aug. 26. 01:35
 15/26 anonim ***** válasza:
4%
Mert a székelyek a barátaink, az EU pedig az ellenségünk.
2018. aug. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
61%

Miért, kérdező, talán rosszul bántunk a befogadott menekültekkel? Tudsz erről hiteles, érdemleges forrást?


Amúgy pedig összekevered az EU-tagországok közötti szabad munkaerő-áramlást a gazdasági bevándorlással.:-) Kiemelném a MUNKAerő kifejezést. Egy magyar sem kap pl. Németországban ingyen szállást, kaját, nyelvoktatást, zsebpénzt.

2018. aug. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
65%
Mivel orbánt a székelyek és ukrajna szavazta meg nekünk, ez egy gesztus, hogy a zászlót kirakják, viszont ukrány zászlaj is jóvolna még oda...
2018. aug. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

"Mert a menekültekkel jól bántak? :)"


Még mindig kevered a két fogalmat. Bizonyos egyezmények szerint KÖTELESSÉGÜNK befogadni a háborús menekülteket, és ezt meg is tesszük. Ez ellen a kormánynak nincs is kivetnivalója!


"kisebbségek johaiért, mert szavazatot remélnek tôlük — mint láttuk ugye, alappal, be is jött."


Nagyon sokat számít ám, gyakorlatilag 1 képviselő helyét jelentik a külhoni magyarok szavazatainak száma. Azért aztán megéri az ellenzéknek ezt a cirkuszt csinálnia a székelyek ellen.


"Míg a menekültekkel, akiktôl politikai hasznot, szavazatot nem várhatnak"


Várjuk ki a végét. Ki tudja, hogy az EU hogyan akar a tagállamainak belpolitikájába beavatkozni a jövőben. Reméljük, hogy leginkább sehogy.


"Mivel orbánt a székelyek és ukrajna szavazta meg nekünk"


Ezt aki elhiszi, az leginkább egy buta ember, no komment az ilyenekhez...

2018. aug. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, én nagyon máshogy tudtam:


[link]


Kötelességünk lenne, én úgy mondanám. Nincs semmi kivetnivalójuk? :))) 1300 ember miatt cirkuszolnak mióta... :)


Jó pénzért titokban persze befogadtak kétes embereket, körözött bûnözôket, 10nap alatt! de a szegény, normál menekülteket nem.

2018. aug. 26. 23:51
 20/26 anonim ***** válasza:

"Nincs semmi kivetnivalójuk? :))) 1300 ember miatt cirkuszolnak mióta... :)"


Még mindig kevered a háborús és gazdasági menekült fogalmakat. Kérlek, könyörgök, olvass utána, hogy a háborús menekülteket hogyan kell befogadnunk, hogyan kell elszállásolnunk, mi a kötelességünk. Ennek mi mindig eleget tettünk és a kormánynak nem is ezekkel az emberekkel van problémája.

De gondolom arról sincs fogalmad, hogy a gazdasági menekültekkel kapcsolatban mi az a fogalom, hogy első biztonságos ország... vagy mit jelent az, hogy papírok nélkül átmenni országokon keresztül, hatalmas károkat okozva.

2018. aug. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!