Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok nem veszik...

A liberálisok nem veszik észre, hogy akik mellett kiállnak, valójában nem a liberalizmus képviselik, hanem csak a saját vagyonukat növelik?

Figyelt kérdés
A sok liberális vezető valójában nem harcol az elnyomás ellen. Nem is érdekli őket, hogy hol van elnyomás. Egyszerűen csak saját vagyonukat akarják növelni. Mégis akkor miért őrájuk szavaznak/ő mellettük állnak ki a liberálisok?
2018. aug. 9. 15:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Ez a kérdés nagyon vicces lenne, ha kicserélnénk benne a liberálist nemzetire.
2018. aug. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Óóóó hogy én is ezt akartam írni #1-es :D Csak annyival kiegészíteném, hogy lényegében én a liberális szó helyére pontozott vonalat írnék, hogy mindenki beírhassa amit akar. Mert ez minden eszmére igaz!
2018. aug. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
21%

# 1/ vicces lenne, mert nem igaz.


A liberálisok két részből állnak :


1 - liberális ELIT : Ők tudják, hogy nem ez a valódi liberalizmus, de ennek látszata mögé bújnak, hogy lenyomják az emberek torkán az akaratukat. Régen a vallás szolgálta ezt a célt, ma a liberalizmus :XD


2 - mókuskerékben dolgozó polgár : Ők nem tudják mi a valódi liberalizmus. Honnan is tudnák ? Igazodnak az ELIT által kisajátított fogalmakhoz. Azt hiszik nem jó nekik a konzervatívizmus, mert elavult, ennek az ellentéte pedig a liberalizmus és egyszerűen úgy mosták át az agyuk, hogy gondolkodás nélkül, mint egy zombi higyjenek, hogy a liberalizmus a jó nekik.

2018. aug. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
"A jobboldaliak nem veszik észre, hogy akik mellett kiállnak, valójában nem a jobboldalt képviselik, hanem csak a saját vagyonukat növelik?"
2018. aug. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Igazán nem értelek titeket. Régen boszorkányt üldöztek, aztán zsidót, a modern kor a dohányost üldözte Ti meg most a liberálist? Minden rendszernek kell ellenség? A migráns már nem elég? Magyarországon az utolsó választáson 7%-ot kaptak a liberálisok. Kb a kutya nem foglalkozott velük. Ennek ellenére minden nap majdnem az összes politikával kapcsolatos kérdésnél úgy beszéltek mintha legalább kormányon lennének és vinnék az országot a pokolba...
2018. aug. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
Ez butaság, én új baloldali felvilágosult nem dadaista liberális vagyok, wlutasítom a groteszket és a egy párt rendszert a protekcionizmust és mindent támogatok ami multikultúr, én mindezt meggyöződésből teszem, szerintem a világ akkor lesz élhető ha a fehér keresztény elnyomás végre nem éesz számottevő és eltünik.
2018. aug. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Kubikos kérdezőt azzal JAVÍTANÁM KI, hogy minden, amit leírt A-tól Z-ig, az pont a FIDESZ-KDNP kormányra igaz!

Miből vagyonosodott meg hirtelen Rogán Tóni, Szíjköpő "mindenkinek beugató" Petike, Mészáros Lőrinc (a Horvát üdülőivel, luxus yachtjával), vagy pedig Lézer Janika (az üdülőivel, kastélyával) és sorolhatnám...

A mi adóforintunk miért landol ki a határontúli országokba, miért kell oda is "egyházi iskolákat, óvodákat" építeni, sportlétesítményeket Szlovákiába, Szerbiába, Horvátországba, Ukrajnába és Romániába?

Miért mennek el feleslegesen milliárdok a honvédségnek mindenféle tök felesleges harcieszközökre amikor minket semmi nem fenyeget, senki nem száll velünk harcba, és nincs semmilyen "invázió"???

Talán Orbán a 3. VH-ra készül? :D

2018. aug. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
#3: Jól van Pozitív visszacsatol, ügyesen visszaböfögted a propagandaszöveget, jár a keksz.
2018. aug. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

"Ez a kérdés nagyon vicces lenne, ha kicserélnénk benne a liberálist nemzetire.

"


mert akkor rögtön tudnád hol a helyed, zendítenél is rá az óóóórbán lemezre, így meg csak a melléduma maradt neked :)

2018. aug. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Például? Schiffer András? Szél Bernadett? Fekete-Győr András? Puzsér? Gyurcsány? TGM? Vagy kiről beszélünk? És milyen formában használja a liberalizmust a saját vagyona növelésére, amit más eszme zászlója alatt nem tudna megtenni?

Ha megfordítjuk a kérdést konzervatívra, akkor ezer és egy példát tudok mondani, Orbán, Mészáros, Rogán, stb. stb. stb. De nem igazán látom, hogy a liberális vezetők nagyon nyerészkednének a dologból.

2018. aug. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!