Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor miniszterelnök...

Orbán Viktor miniszterelnök úr, hogyan vélekedik Adolf Hitler kancellár úr politikájáról?

Figyelt kérdés
2018. aug. 27. 21:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
41%

#10


Egyik sem. Ő turbócionista.


Tudom, hogy kicsit nehéz megérteni, de elmondom lépésenként, hogy hogyan működik ez:


- Nulladik lépés: Aki itt van az rájön, hogy a legnagyobb gondot a judaizmus jelenti a világnak és annak a dzsentilgyűlölő mentalitása, mely célja, hogy a Messiás eljövetelére rabszolgasorba döntse az egész gój civilizációt. Azok, akik a nulladik fázisban vannak, azok az igazi hazafik. De a gond, hogy az összes nulladik fázisú embert a zsidók közös összefogással kiirtották, így itt rajtam kívül szinte senki sincsen. A zsidók alaposan gondoskodnak róla, hogy itt ne maradjon senki és elinduljon a lépcsőn.


- Első lépés: Az emberek legprimitívebb állati öszönére hatni és mindenki ellen gyűlölködni. Ezzel mágnesként beszippantva a szavazókat. A gyűlölet itt már a dzsentilekre is kiterjed. Azaz nem csak a zsidók tartoznak a nemkívánatosak közé, hanem még nagyon sokan, olyanok is, akikkel inkább összefogni kellene. Azonban mivel az emberek gyűlöletösztönére hatnak, ezért sokan megvakulnak a gyűlölködéstől és itt ragadnak. Akik eddig csak a zsidók ellen küzdöttek, azok mostanra már sajnos mindenki ellen küzdeni akarnak, aki ellen a pártjuk azt mondja. Mivel ebben a fázisban a zsidókat is utálják, ezért ebben a lépésben a nulladik lépésben levő emberek idecsábítása a legfontosabb cél.

Erre a fázisra jó példa a '14 előtti Jobbik, szkínhed szervezetek, neonáci szekták és egyéb magukat nemzeti radikálisoknak valló szervezetek.


- Második lépés: Amikorra már az egész mozgalmat/pártot már csak a kisebbségek elleni gyűlölet vezérel, akkor itt a gyűlölet tárgyát le kell korlátozni kizárólag azokra a csoportokra, melyeket a zsidók is gyűlölnek. Tehát erre a fázisra jellemző, hogy itt már sokszor kizárólag a muszlimokat gyűlölik. Iszlamohisztériát robbantanak ki, és itt szokás pl mecseteket gyújtogatni. Az antijudaizmus itt már háttérbe szorul, nem játszik már semmilyen szerepet. Sokszor ki is akarják tiltani az zsidóellenes személyeket. Míg a zsidók ellenségeinek gyűlöletr a plafont súrolja.

Ennek példája a jelenlegi Jobbik, a német AfD vagy a francia Front National.


- Harmadik (utolsó) lépés: Ez akkor kezdődik, amikorra már sikeresen kigyomlálták az anti-judaizmust és átprogramozták a híveket a zsidók ellenségeinek gyűlöletére. Ekkor bevezetik ideológiaként a cionizmust és az izraeli sovinizmust is. Itt azt mondják a híveknek: „Fogjunk össze a zsidókkal, hisz ugyanaz az ellenségünk! Szolgáljuk őket és fogadjunk csak szót szépen nekik!”

A hívek, akiknek a zsidók ellenségeinek (ez jelenleg legtöbbször a muszlimokat jelenti) gyűlölete szivaccsá vakította az agyát és csak bólogatni kezdenek.

Így erre a fázisra a pártból már nem lesz más, mint egy zsidó-soviniszta feltételnélkül Izraelt követő rabszolgák csordája, akiket a zsidók úgy irányítanak mintha csak a sakkfiguráik lennének.

Ebbe a fázisba tartozik: amerikai republikánusok, holland Geert Wilders hívei, dán Néppárt és az angol Tommy Robinson és az EDL.

A Fidesz a hónapokban indította el az utolsó lépést.

2018. aug. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#10 Én speciel mindig is tudtam, hogy orbán cionista.
2018. aug. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
42%

#11

A negyedik lépés pedig, hogy odaér hozzád az ápoló és szépen beveteti veled a gyógyszereidet és elveszi tőled a számítógépet. Mert már túl sok baromságot írtál, még az állapotodhoz képest is.

2018. aug. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
37%

#13


Nem kötelező elhinni. Csak arra kérek mindenkit, hogy figyelje meg az eseményeket és gondolkodjon el, ne a mások által előre elkészített gondolatokat egye meg, saját maga gondolkodja ki a saját betevőjét. Ennyi az egész. Én pusztán leírtam azt, amiket az elmúlt hosszú évek alatt megtapasztaltam több ország eseményeit látván.

2018. aug. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
32%
Miért érdekel téged, hogy egy elmebetegnek mi a véleménye egy másikról?
2018. szept. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
70%
Nyilván elítéli, már csak azért is, mert származását tekintve ő is nagy gondban lenne.
2018. szept. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!