Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2020. 06. 04-én visszakapja...

2020. 06. 04-én visszakapja Magyarország az elcsatolt területeket?

Figyelt kérdés
trianon, magyarország, 1. világháború
2018. aug. 28. 17:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
48%
Nem kapja vissza. Azért kell kiállnunk jobb híján hogy az elcsatolt részek is teljes jogú tagjal legyenek az Uniónak.
2018. aug. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

#9 Valamilyen szinten igazad van.Az Egyesült Államokban élek lassan 3 éve és itt habár hallottak a magyarságról(ételek, kultúra, magyar sportolok stb) de a térképen nem tudják hogy hol helyezkedik el.Románia területére mondják hogy Magyarország vagy Lengyel területére.


Nekem semmilyen bajon nincs az országban élő emberekkel.

2018. aug. 28. 20:01
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. aug. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

12. És mi köze van az amerikaiak általános műveletlenségének Mo-hoz vagy a magyarokhoz? Meg aztán melyik "amerikaiak"? Az őslakos indiánok, vagy az ott is született gyökértelenek, vagy az új szerzemények, akik még másutt művelődtek? Mert nagyon nem mindegy, ugye.

Amerikának csak kedvezőtlen lenne bármilyen stabil állam, akár magyar, akár más. Nyilvánvaló, hogy hol áll Trianon tekintetében, annak ellenére, hogy -ha jól emlékszem- nem írták alá. Ezzel hárítva a felelősséget de vállalva a cinkosságot, mint mindig.

2018. aug. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

*15

Nem zavar, hogy így is eleget elvettek? Pedig nem vagyok Trianon-szindrómás...

2018. aug. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Igen, reggel nyolckor. De kilenckor mindent vissza kell adni és kamatot fizetni a használatért.
2018. aug. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
61%
A magyarok sem tudják az amerikai államokat a térképen megmutatni, szóval ez az érv itt vérzik el.
2018. aug. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

17.

Persze; a magyaroknak még térképük sincs...

2018. aug. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
45%
Mi nagyon kicsi l..asz vagyunk a világban :D meg miért lenne jó ha Magyarországhoz tartozna 5 millió szlovák állampolgár, 20 millió román állampolgár és sorolhatnám... a többit pedig már előttem leírták.
2018. aug. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

" Kérdező! Nem, nem él sok magyar azokon a területeken! Azok NEM magyar állampolgárok, még ha Orbán azzá is teszi őket, hogy több szavazatot nyerhessen. Értsd meg, hogy azok nem magyarok! "

Nem látszik rajtad a történelem de föleg nem a Magyarság történelmének az ismerete.

Milyen alapon van bátorságod olysmit leirni .... azok nem magyarok .Te ki vagy ? Te itéled meg , ki a magyar, és ki nem magyar ?

1990 - ben a Csikszeredai vasutállomáson a délutáni szerelvényeken csoprtosan jártak

székely szélsöséges legények , az idegennek vélt utasoktol megkérdezték " hány ora ?" és ha nem tudott magyarul válaszolni , alaposan megverék. Te is azt érdemelnéd .Hogy tanuld meg , ki a mmagyar es ki nem .

2018. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!