Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A trianonozó magyarok hogy...

A trianonozó magyarok hogy szeretnék visszafoglalni az elcsatolt területeket?

Figyelt kérdés

Csak mert én régen felvetettem esetleges ötletként, hogy előbb talán a mostani országot kellene rendbetenni és megerősíteni, aztán pedig lehetne szó hódításról, mondjuk gazdaságilag fel kell vásárolnunk a szomszédos országokat és magyarokat betelepíteni, aztán pedig népszavazással idecsatolni a területeket, de megkaptam, hogy ez "aljas, gátlástalan és sunyi zsidó módszer, mi nem vagyunk ilyenek!" választ a felvetésemre.


De akkor ha nem ezt, akkor hogy akarják? Fogni magunkat és letámadni a szomszédokat és velük együtt az egész NATO-t vagy mi? Vagy már ők sem tudják, hogy mit akarnak?



2013. márc. 11. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Tűzzel és vérrel.
2013. márc. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Vadkan01 ***** válasza:
75%
Ratatatata, BOOMBOOMBOOM.
2013. márc. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

A háború nem jöhet szóba, hiszen Romániával és Szlovákiával egy oldalon állunk. Gazdasági hódítás nem jöhet szóba, mert most húznak el mellettünk (esetleg ők vásárolnak fel minket). Ki-be telepítés nem jöhet szóba, mert a határon túli magyarok gyakran nem az anyaországukat tartják a hazájuknak. Ugyanis generációk óta idegen országba születnek.


Aki vissza akarja állítani a trianoni határokat a XXI. században, az akkora hibát akar elkövetni, mint maga, Trianon volt.


Az EU-csatlakozással és a Schengeni egyezménnyel egy személyigazolvánnyal bármikor átjöhetnek, ha szeretnének, kérhetnek kettős állampolgárságot, dolgozhatnak, letelepedhetnek, szavazhatnak Magyarországon. A Trianon előtti határok visszaállításának egyszerűen még értelme sincs.

2013. márc. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Kaszával meg vasvilláúval.
2013. márc. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

Én Jobbikos vagyok de tisztában vagyok vele hogy soha többé nem lehet nagy Magyarország.

Az etnikai határvonalat viszont támogatnám , úgy lenne igazságos.

2013. márc. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sehogyan sem, levegőbe beszélni bárki tud. Igazság szerint, csak nagyon kevés ember tesz érte, pont ezért könnyen elnyomják, megbélyegzik őket.


200 emberre még mondhatod, hogy gonosz, elfajzott, nacionalista, téveszmés csürhe, 2 millióra már nehezen, 2 milliárdra meg már lehetetlen...csak annyian meg nem vagyunk...ill. biztosan él annyi jó szándékú, aki máshogyan tudna cselekedni.


De majd hallják üvöltésünk. :D

2013. márc. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a magam részére visszacsatoltam akkor, amikor kimentem Felvidékre és otthon éreztem magam, amikor ellátogattam Székelyföldre és haza mentem. Szerintem az már csak egy "papír" lenne ha visszacsatolnák és tényleg hozzánk tartoznának. A kint élő magyarokat magyaroknak tekintem, az elcsatolt területeket pedig ugyan olyan hazámnak, mint a megmaradt területeket.
2013. márc. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem a területi hódítás a lényeg, ezt csak pár buta ember hangoztatja, hanem a szolidaritás, az összetartozás a határon túlra került magyarokkal.

Ezzel az erővel azt is kérdezhetted volna, hogy a holokausztozó magyarok , hogyan támasztanák fel a holokausztban elpusztult zsidókat?

2013. márc. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ki akarná "visszafoglalni" az elcsatolt területeket??? Szerintem igen kevesen gondolják csak komolyan, hogy ez manapság lehetséges lenne. Sokkal fontosabb az autonómia kérdése. És ha Románia vagy Szerbia valóban normális országok lennének ez nem okozna semmiféle problémát.
2013. márc. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

a módszereddel egyet értek kérdező meg kell erősödnünk minden tekintetben gazdaságilag ha ez megvan növelni kell a szaporulatunkat minden eszközzel a határon túliakat minden eszközzel támogatni magyarságukban és hogy megélhessenek magyarként és mikor túlszaporodtuk őket jogos lesz a követelésünk lehet hogy ez 100 évig vagy tovább tartana viszont reményt adhatna az embereknek a nagy közös cél

de ehez az kéne hogy mindenki közösen dolgozzon az ügyért és kiváló vezetők is szükségesek akiket követhetnek az emberek

viszont magyarokról van szó és inkább széthúzunk minthogy ilyen nagy terveket valósítsunk meg

2013. márc. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!