Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti örülnétek ha Puzsér Róbert...

Ti örülnétek ha Puzsér Róbert lenne Budapest főpolgármestere?

Figyelt kérdés
2018. aug. 30. 22:43
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

A kedncem a zéró tapasztalat mint érv.

Tisztában vagy a paradoxon fogalmával?

Mindenki zéró tapasztalattal kezd mindenben, ha nem felelhet így meg akkor senki nem is szerezhet tapasztalatot...

2018. szept. 9. 13:54
 22/24 anonim ***** válasza:
90%

Azért vannak lépcsőfokok. Az, hogy ért a közgázhoz, közigazgatáshoz, joghoz, politikához - ez alapja annak, hogy főpm legyen. Nem azt mondta, hogy nincs tapasztalata főpm-ként. Hanem, hogy azokhoz az alapokhoz sincs tapasztalata, amik szükségesek.

Aki nem tud úszni, nem vesz részt vízilabda mérkőzésen.

2018. szept. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
26%

"

Azért vannak lépcsőfokok. Az, hogy ért a közgázhoz, közigazgatáshoz, joghoz, politikához - ez alapja annak, hogy főpm legyen. Nem azt mondta, hogy nincs tapasztalata főpm-ként. Hanem, hogy azokhoz az alapokhoz sincs tapasztalata, amik szükségesek.


Aki nem tud úszni, nem vesz részt vízilabda mérkőzésen."



Hol élsz te? Azt hiszed ebben az országban számít a szakértelem? Főleg a politikában. Húzd ki a fejed a Fidesz hátsójából és néz szét az országban, mucika.

2018. nov. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ahol én élek, ott számít a szakértelem. Innen látszik, hogy nem vagyok túl aktív a magyar politikában és másfajta gondolkodásmódom van: Én inkább jót csinálok, mint újat. Én inkább értek hozzá, mielőtt belekezdek egy projektbe, de legalább megkérdezem a szakértőket.


Az elég szánalmas, hogy a szakértői csoportot csak akkor veszik elő, amikor krízis van.

Addig, amíg nincs baj, addig a hülye is meg tudja csinálni? - Mert az üzenet a CSAK krízis helyzet kezelésére bevont szakértőknek ez.

2018. nov. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!