Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok mennyire lennéne...

A liberálisok mennyire lennének felháborodva, hogyha a németek azt csinálnák a migránsokkal, amit a migránsok művelnek a németekkel?

Figyelt kérdés
Mert most egyelőre hiába vannak napi szinten a hírek, hogy hány migráns hány embert öl vagy erőszakolt meg, a liberálisok szóra sem méltatják. De vajon hogyan reagálnának a liberálisok, hogyha a németek csinálnák ezt a migránsokkal? Mi a különbség ez európai lakosok, és a fejletlenebb országokban lévő migránsok között, hogy az egyiknek szinte mindent szabad, a másiknak meg még csak fel sem szabad háborodnia, mert különben rasszistának titulálják? Az egyiknek mi jogon adnak több jogot, míg a másiktól mi jogon veszik el?
2018. aug. 31. 17:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
39%
Jól értem, most nagyon felháborodtál azon, hogy szerinted a liberálisok mit csinálnának egy hipotetikus helyzetben? Grat.
2018. aug. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
48%
Más témát nem tudsz választani, kérdező, csak a "migránsnál" és a "liberálisnál" ragadtál le???
2018. aug. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Nem hipotetikus helyzet, csak bele kell élned magad a helyzetbe. Gondolj arra, hogy mit művelnének a liberálisok, hogyha a németek bántalmaznák a migránsokat! És te, mint liberális, tudod erre a választ. Én nem vagyok liberális, én nem tudom, hogy egy liberális mennyire háborodna fel ezen. De egy liberális tudja erre a választ.
2018. aug. 31. 17:45
 4/29 anonim ***** válasza:
54%
Nem unalmas még ez a libsizés, migránsozás? :\ A kérdés sem elég provokatív. Ejj, egy libsiző fideszestől ez még a 888-on is kevés.. Szedd össze magad
2018. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
46%
Én alapból nem értem, hogy aki Magyarországon él mi a jó istent foglalkozik a németekkel, meg a migránsaikkal. Nem mindegy mi van ott? Érint téged? Nem. Akkor? Talán a migránsok miatt nő otthon a Lidl-ben a Nutella ára, vagy mi? Kevesebb BMW-t fognak gyártani, vagy kevesebb magyar jön ki dolgozni? Én itt élek, de pont lexarom a migránsokat, tedd te is ugyanezt és meglásd boldogabb életed lesz. A németek majd megoldják maguknak a migránstémát, ahogy akarják.
2018. aug. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
43%
Én meg azt nem értem, hogy hogyan lehet valaki olyan szűk látókörő, hogy nem érdekli, mi folyik más EU tagállamokban.
2018. aug. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
11%
És te mint maoista, mit szólsz a dologhoz? Látod, nem csak te tudsz ideológiákkal dobálózni.
2018. aug. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
34%

" Én meg azt nem értem, hogy hogyan lehet valaki olyan szűk látókörő, hogy nem érdekli, mi folyik más EU tagállamokban."


Miért és ha érdekel, változni fog valami? Azon, hogy egész nap van egy téma amin csámcsogni lehet, mi fog történni? Semmi. Te mit teszel pl a migránsok ellen, azon kívül, hogy megszavaztad a fideszt?

2018. aug. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Eddig még egy liberális sem válaszolt a kérdésre, pedig szinte az összes hozzászólást liberálisok írták.
2018. aug. 31. 18:07
 10/29 A kérdező kommentje:

"Én alapból nem értem, hogy aki Magyarországon él mi a jó istent foglalkozik a németekkel, meg a migránsaikkal. Nem mindegy mi van ott? Érint téged? Nem. Akkor?"


Ha a németek bánnának így a migránsokkal, mint ahogy a migránsok a németekkel, rögtön érdekelne téged is, hogy mi folyik külföldön!

2018. aug. 31. 18:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!