Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek szerint Magyarors...

A fideszesek szerint Magyarország jól működik?

Figyelt kérdés

Tele van az ország boezalmas állapotú utakkal, járdákkal, épületekkel, a kórházakban óriási orvoshiány van, hónapokat kell várni egy betegség kezelésre és a magyarok nagy része nagy szegénységben él.


A nyugati országokban ezek a problémák szinte nem is léteznek.



2018. aug. 31. 18:49
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:

17.

"Már Ruanda is megelőzött minket!"


Ez hol van leírva?

2018. aug. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:

#22 úgyvan, ha már tényeket nem tudsz cáfolni, akkor köpkölődsz legalább egy sort. Mantrázd csak tovább, hogy Orbánisztán jobban teljesít, a végére hátha te magad is elhiszed. Olyanok vagytok, mint Göbbels tanítványai.


Ja, és itt van a GDP-lista, ha már szóba került:


[link]


Konkrétan Banglades megelőzött már minket. Hajrá, lehet mosdatni a szerecsent.


Ja, és a nagy gonosz Soros elvitt engem vidámparkba, felültünk a ringlispílre! Finom vattacukrot is kaptam tőle, málnaízűt, nyamm! A céllövöldében pedig donáldkacsás telefontokot lőtt nekem az okosteldzsómra! :$

2018. aug. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:

A GDP mondani, ott élet lenni jobb, bruttó nemzeti össztermék lenni magasabb. Számok nem hazudni. Te mondani bullshit.


Milyen érdekes, hogy egy (elvileg) sokkal elmaradottabb ország előrébb van GDP-ben, mint egy EU-tagállam, ami ugye jobban teljesít, vagy mifene. Gondolom az se böki a csőröd, hogy már Románia is megelőzött minket.

Azt már csak bónuszként teszem hozzá, hogy 2010-ben az 50. helyen voltunk, most meg az 58. helyen. Jobban teljesít az ország. Nyet. Erről pedig ennyit. Ment a piros kéz.

2018. aug. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
Az általad istenített helyeknek van honnét indulni felfelé, ennek ellenére még mindig nem mentek el ezekbe a "jóléti" országokba el innét, hanem Magyarországon kurjongattok, veled az élen, te kis bugris baller. Szintén kaptad jómagad is a piros mancsot! ;)
2018. szept. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
A 4 millió nincstelennek is van szavazati joga, nem értem hogy miért neked kell sírni helyettük is.
2018. szept. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:

#3 "zseniális" érv! Ha nem lennének betegek, sokkal jobb lenne az egészségügyi probléma. Ezért a betegek a hibásak, ha rossz a eü rendszer.

Wow! Most dobta le agy agyam az ékszíjat.


Kérlek, taníts még! Mi az, ami miatt nem működik az ország!

2018. szept. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:

Én sok (kb 800) értelmiségivel beszéltem. Majdnem meg is vertek, mert meg akartam érteni, miért szavaztak, akire szavaztak.

A tapasztalataim azt mutatták, hogy meglepően sokan szavaztak Azért a Fideszre (annak ellenére, hogy nem kedvelik őket), mert féltek a már többször bizonyított bal oldal hatalomra jutásától. És mivel NEM volt más, aki képes lett volna felvenni velük a harcot, ezért álltak át a narancs mezőre.


Tömören: a bal oldal űzte a szavazók hatalmas részét a Fidesz táborába.


A probléma ezzel az, hogy sem a bal oldal, sem a Fidesz nem képesek ezt felfogni,mit jelent ez: keserű választókat, akik csalódtak és félnek. Nem pedig hithű, szélsőséges, bigott Fidesz szavazókat.


A kisebbik rossz mai napig fogalom a politikában és nem ad teret a jó fogalmának. A "kicsit is jó" fogalma sokkal pozitívabb, mint a kisebbik rossz, mert a kisebbik rossz (jelenleg Fidesz), továbbra is csak rossz.

2018. szept. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:

"bérek nőnek"

Az árak is nőnek elég szépen. A reál bérek nem nőnek.


*sokminden épül, szépül*

Stadionok biztos. És a kínai vasút is. És még mi? A beáztatott nemzeti galleria teteje? Ja az nem.


"libsik sírnak"

Az anti libisek Gyűlöletet keltenek - semmi nem változott 20 éve.


"a nemzet gyarapszik"

Az értelmiség is elindult külföldre, nem csak a számunkás. Van egy réteg, ami növekszik, de az nem a nemzet.


"kívánni sem tudnék szebb kört"

Irónia...

2018. szept. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

2 mérnöki diplomával 15 év munka után végre tudtam felvenni egy 20 éves hitelt, ami csak a fizum felét fogja megenni, hogy végre legyen hol gyereket vallani egy vidéki kisvárosban, ahonnan alig 80 perc autópályán Budapest, mert máshol a szakmában nincs állás, amiből lehetne fizetni a hitelt.


Igen gyarapodik a nemzet. 40 évesen végre jöhet az első gyerek. Hajrá!

2018. szept. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
Szomorú látni, hogy a legerősebb érv a vitában, hogy a másik libis, és ezért csak a Fidesz a nyerő.
2018. szept. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!