Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek szerint Magyarors...

A fideszesek szerint Magyarország jól működik?

Figyelt kérdés

Tele van az ország boezalmas állapotú utakkal, járdákkal, épületekkel, a kórházakban óriási orvoshiány van, hónapokat kell várni egy betegség kezelésre és a magyarok nagy része nagy szegénységben él.


A nyugati országokban ezek a problémák szinte nem is léteznek.



2018. aug. 31. 18:49
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
54%

#24, aha, és azt mivel magyarázod, hogy hozzájuk képest lefelé csúszik Magyarország? Hajrá. Még véletlenül se az az oka ugye, hogy a Fityisz szétrókázza az országot. Bármit, csak el ne kelljen ismerni!


Mondtam már, hogy a nagy gonosz Soros vett nekem búcsús édességet is? Gumicukrot, vajkaramellát, medvecukrot, mézeskalács bábot, sőt, még olyan kókuszos micsodát is, aminek színes a közepe! Mmmm, de finom volt, nagyon ízlett!

2018. szept. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
Felőlem sorosod hátsójába is visszabújhatsz, engem pont nem érdekel, mint ahogy a fideszes propaganda sem. :) De amikor jön az olyan inkompetens, jelenleg pont te, és be akarja magyarázni, hogy még a lepukkant afrikai országok is fejlettségben beelőzték az országot már, nem beszélve a "jóléti"romániátokról az már arcpirítóan megmosolyogtató. Te meg még tovább ugrálsz! :P
2018. szept. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:

#32, ott a GDP-lista, ne akard már "megmagyarázni", hogy itt mindenki hülye, te vagy helikopter. Mellesleg én 2 forrást is hoztam az állításomra. Te hányat tudsz? Hiteles forrást, úgy értem, kormánypropaganda narancsbirkáknak nem számít hitelesnek.


Azt mondtam már, hogy a nagy gonosz Soros még a Sziget fesztiválra is elvitt engem, és meghívott italra?

2018. szept. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
46%

# 31/33


Szóval te úgy gondolod, ha nem Fidesz kormány lenne most, akkor Szlovákiánál gazdagabbak lennénk?


Az az ország se ér semmit, Pozsony ott van Bécs mellett, az egy gazdag környék, a többi meg a masszív mélyszegény magyar helyzet... Győr is magyar viszonylatban jól megy, de ennek csak földrajzi okai vannak.

2018. szept. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
Mondjuk inkább úgy, ha nem a Fityisz lenne, akkor nem csúsztunk volna vissza 8 helyet a GDP-listán. Annak semmi értelme, hogy a baloldal egy rakás szar, és ezért megválasztjuk a Fityiszt, merthogy az a "kisebb szar". Így a világon semmi értelme a szavazásnak, hogy eldöntheted, így legyen neked szar, úgy legyen, vagy amúgy.
2018. szept. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
58%

ma 15:59


Rajtad kívül sokan láttuk már 2010 előtt is, hogy lefelé csúszunk, meg megduplázódott az államadósság is érdekes módon, csak azt a haverjaid qrták el. :D Na szóval verheted még magad!

2018. szept. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
29%

#36, most komolyan, honnét veszed, hogy én a Kurcsányt meg a Libajnait pártolom? Ugyanúgy rühellem őket, mint a Viktátort. Konkrétan ők hozták államcsőd-közeli helyzetbe az országot, ha Libajnai marad még 4 évig, most kezet foghatnánk a görögökkel.

És erre szerinted az a megoldás, hogy akkor az egyik szarkupac helyett egy másik szarkupacot eszünk meg, mert szerintünk ez finomabb?

Szóval örüljünk a Fityisznek, mert mások még rosszabbak...tiszta sorozatgyilkosok érvelése! "Jajajajjjj bíró bácsi kérem, én olyan jó fiú vagyok, csak húsz embert öltem meg, nédda az a másik az százötvenet ölt le, tessék engem elengedni..." :D viccnek is rossz.

Érvelni gondolom nem tanítottak meg a kormánypropagandában, csak köpkölődni.

2018. szept. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
0%

# 37/37 Időpont tegnap 22:21


Tudsz olyan pártot mondani, amelyik el tudná vezetni ezt az országot? Egyik xarból nem akarok átkerülni a másikba, legalább ez. Arendszer stabil.

2018. szept. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
A kutya pártja
2018. szept. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

#38, bármelyik párt el tudná vezetni az országot rendesen, ha érdekében állna, és nem tehetne meg büntetlenül akármit.

Ha pl. bevezetnénk a római módszert (azaz ha egy uralkodó rosszul uralkodik, eltesszük láb alól) akkor valóban rend lenne 2 hét alatt. Csakhát sajnos ez senkinek nem érdeke.

A politika pókerjátszma, ahol a lapok az emberek, de mindig a nagytőke oszt...

2018. szept. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!