Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan férnek bele a külhoni...

Hogyan férnek bele a külhoni magyarok a Fidesz rendszer képébe, hol a helyük a rendszer képben?

Figyelt kérdés

2018. aug. 31. 21:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Én is Erdélyi vagyok, szintén kivagyok amikor ezekkel jönnek, hogy magyarabb. Magyar oszt kész, nem tudom minek ez a mellveregetés.


Ugyanakkor néha iróniaként is használják.

2018. aug. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

"Ugyanakkor néha iróniaként is használják."


Ezt én is észre vettem, van olyan amikor csak ironizálnak vele, nem őszinte tiszta tiszta érzésből mondják, lényegében semmit nem éreznek a külhoniak felé, sem pozitív sem negatív értelemben, sokan csak úgy mondják mert ez lett a "Divat" Trianon óta, oszt kész, ennyi.

2018. aug. 31. 22:44
 13/21 A kérdező kommentje:

Én még attól vagyok kicsit zavarban mikor azt mondják, hogy:

"Az erélyiek, na ők az igaz magyarok."


Miért van nem igazi magyar is? Ezt sosem értettem, vagy "igaz magyarokra" értik mert úgy még lenne is értelme, hogy: "Az erélyiek, na ők igaz magyarok!" de hogy igazi magyarok? Azt nem értem.

2018. aug. 31. 22:53
 14/21 A kérdező kommentje:
*"Az erélyiek, na ők az igazi magyarok."
2018. aug. 31. 22:54
 15/21 anonim ***** válasza:

Hogy mennyire igaz a szavazat vásárlása orbánnak arra itt a legfrissebb bizonyíték.


[link]

2018. szept. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

#15

Értem.

Szóval azzal látod igazoltnak, hogy Orbánék szavazatokat vásárolnak magyaroktól, hogy egy másik magyar kijelenti, hogy ő nem kapott és szerinte nem is oda kerül a pénz ahová kellene, nincs látszatja a pénznek, meg nincs is hivatalos kapcsolat az ő szervezete és a magyar kormányzat között.

tehát úgy veszik meg a külhoni magyarok szavazatát, hogy nem veszik meg.

?????

2018. szept. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Csak azoknak a szavazatát tudják pénzért megvenni orbánék akik egy követ fújnak velük és hajlandóak pénzért eladni a szavazatukat elvtelenül. De mivel ott is vannak olyanok akik látják orbán sunyiságait és nem hajlandóak mellé állni ezért őket nem pénzeli orbán és a bandája.

De egyébként erről szól az idézett írás is.

Olvasd el figyelmesen.

2018. szept. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
8%

#17

"Csak azoknak a szavazatát tudják pénzért megvenni orbánék akik egy követ fújnak velük és hajlandóak pénzért eladni a szavazatukat elvtelenül."

Aki "egy követ fúj" velem, annak nem kell megvennem a szavazatát. Az rám szavaz és nem arra,, akivel "nem fúj egy követ".

de éppen így nem értitek azt sem, hogy belföldön miért szavaztak annyian a fideszre.

Mert nekik a fidesz a jó és nem más. Ilyen egyszerű.

Az, hogy ti olyanra szavaztok akiről eleve tudjátok, hogy nem tesz jót nektek ha kormányra kerül, az már a ti dolgotok.

2018. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
90%

"Mert nekik a fidesz a jó és nem más. Ilyen egyszerű."


Azért mert te másképp nem tudtál volna leszaporodni mert egy ingyenélő lusta pojáca vagy, aki itt tölti az egész napját, de had ne hugyozza már össze magát mindenki a gyönyörtől, hogy a kobold gazdád tönkreteszi a nemzetet...

2018. szept. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#11 es vagyok. Erdélyiként én sem vagyok Fideszes, sőt nem is érzek semmilyen késztetést hogy szavazzak bárkire is, de azért az elég gáz hogy annyi megy át a külhoni magyarokról az Orbán szavazógépei.

Most divat szídni s hibáztatni a külhoniakat de először magatokban kellene keresni a hibát, mert amíg az egész Magyarország egy narancsvidék addig tök mindegy hogy van 3,400 ezer külhoni szavazat vagy nincs, vagy épp kire megy az.

Csak könnyebb másokra kivetiteni a saját frusztráltságunkat mint tenni ellene!

2018. szept. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!