Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan férnek bele a külhoni...

Hogyan férnek bele a külhoni magyarok a Fidesz rendszer képébe, hol a helyük a rendszer képben?

Figyelt kérdés

2018. aug. 31. 21:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
57%
Ők magyarabbak, mint a hazaiak.
2018. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
42%
Megvásárolható szavazatok.
2018. aug. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
42%

nemzetben gondolkodik a fidesz, nem számít hol él ha magyar


szocik és libsik ezt nem érthetik

2018. aug. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%
A nemzet részei, röviden ennyi.
2018. aug. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
45%
A szavazataikra van szüksége orbánnak ezért a magyar adófizetők pénzén vásárolja meg a szavazataikat. Miközben magyarországon éheznek a gyerekek és a kórházakban emberek halnak meg mert nemtudja orbán helyretenni az egészségügyet. De mondhatnám azt is hogy a magyar családok is örülnének egy kis pénzbeli segítségnek ahejett hogy külföldre szórja orbán a pénzünket kétkézzel.
2018. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Én is külhoni származású vagyok, nem Kis-Magyarországon a jelenlegi anyaországban, születtem hanem külhonban, de engem külhoni származású ként kicsit feszélyez az amikor azt mondják, hogy: "Ők magyarabbak, mint a hazaiak."

Értem én, hogy valami lélek melengetőt szeretnének mondani, de sokkal illőbbnek gondolnám, ha úgy fejeznék, ki a szimpátiát ha azt mondanák, hogy: "Ők ugyan olyanok mint mink, mint a hazaiak." sokkal szebben lenne kifejezve szerintem és nekem személy szerint jobban is esne.


Különben is, hogyan lehet azt meghatározni, hogy valaki "Magyarabb"?

Szerintem valaki vagy magyar vagy nem az, de hogy Magyarabb? Azt nem tudom mit jelent vagy mi az? Vagy miben nyilvánul meg?

2018. aug. 31. 21:55
 7/21 anonim ***** válasza:
21%
Ezt speciel nem egy fideszes mondta, tehát ne vedd komolyan.
2018. aug. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Magyarország a magyarok országa.

Lényegtelen h maga az állam az egész Kárpát medencét kitölti vagy csak egy rezervátumot hagytak nekünk a közepén.

2018. aug. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%
A Fidesz rendszer képében az érzelmileg könnyen manipulálható, olcsón megvásárolható tömegek, a nyugdíjasok és a romák között.
2018. aug. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

"engem külhoni származású ként kicsit feszélyez az amikor azt mondják, hogy: "Ők magyarabbak, mint a hazaiak.""


Ez tényleg idétlenül hangzik, de Erdélyben jóval erősebb a hagyományőrzés. Mondjuk a Felvidéken meg az asszimiláció és a menő szlovákság van.

2018. aug. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!