Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted mit érdemelt volna...

Szerinted mit érdemelt volna Rezesova?

Figyelt kérdés
Mi lett volna a jogos büntetés?
2018. aug. 31. 23:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%
beültetni egy lángoló Puntóba!
2018. szept. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Andizsuzsi ***** válasza:
Teljesen jogos volt a büntetése, mindkét büntetés - a szabadságvesztés és a vezetéstől eltiltás is az adható tétel felső határához közelít.
2018. szept. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
46%
Persze, hát had haljon már meg mert részegen gázolt. A gyilkos Sztojkának meg hajrá 6 év aki leszúrt hidegvérrel egy sportolót?
2018. szept. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
5%
Nem volt részeg és nem gázolt. Fél - egy deci volt benne és a punto váltott sávot. Jó mondjuk a vodkáért meg a gyorshajtásért küldtem volna neki egy ötvenezres csekket, de ennyi. Semmi szín alatt nem tudok ezzel egyet érteni, hogy ha már meghalt valaki akkor valakit mindenképp le kell csukni. Még felfüggesztett kiszabásával is csak akkor értek egyet, ha az illető konkrétan hibás a balesetben.
2018. szept. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"Fél - egy deci volt benne és a punto váltott sávot. Jó mondjuk a vodkáért meg a"


Apa, ez így nem megy. A csaj 160 körül tolta. Én igazán nem vagyok egy nagy szabálykövető, én is megyek 160 - at, néha többet is. Ne legyen benne egy deci vodka. Én 110 kg vagyok és szerintem elég gyakorlott vezető 2 millió+ kilométer rutinnal, de nem vezetnék egy deci röviddel a hasamban. Épp azért, hogy ne szédüljenek elém. Ha az ember tilosban jár (160+), akkor biztosra kell mennie.


A csajszi benézte, és négy ember eldobta a kanalat. És ahhoz képest olyan nagyon nem rogyott meg.

2018. szept. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Itt fejszés gyilkosokat szoktak kiengedni csak úgy, és 6 évet kell ülni ha cigányként leszúrsz valakit. Mégis mit kellett volna vele csinálni?
2018. szept. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
81%

A 6 évet mindenféleképp kevesellem egy ilyen cselekményért, még ha csak feltételesen engedték is ki.

A jogos büntetés? Hát a duplája mondjuk, legalább.

2018. szept. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Tényleges életfogytiglant

És poénból férfibörtönbe zárattam volna, hadd szokja

2019. aug. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Husqvarna560XP válasza:
68%
Nem ma volt már a baleset. De annyi biztos hogy éjhel nappal dug..ám a csajt.
2020. jan. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!