Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kizárják MELEGH-et a Rezesova-...

Kizárják MELEGH-et a Rezesova-ügyből? Ha igen, akkor végre elfogulatlan ítéletet hoznak majd esetleg?

Figyelt kérdés

[link]


Részeg volt, gyorshajtott, felelőtlenül vezetett, saját hibájából emberek haltak meg. 4. Ezt nem lehet egy kis ejnye-bejnyével, meg 1,5 év előzetessel letudni. Le van sz@rva, hogy gazdag, nehogy már amiatt felmentsék, mert kilóra meg tudja venni azt a ratyi ig.ügyi szakértőt. Ez hihetetlenül undorító.



2014. máj. 12. 12:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Én pl. már azt hittem, rég üli a 6-8 évét, ami reális egy több ember halálát okozó közúti veszélyeztetés okán, még első bűncselekményesként is. MI EZ?
2014. máj. 12. 12:19
 2/8 A kérdező kommentje:
2014. máj. 12. 12:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem értem mi ez az egész.

Részegen, bedrogozva, gyorsanhajtva úgy, hogy közben nekiment egy másik autónak, amiben meghalt 4 ember.

Aztán most ki akarják mosni azzal, hogy a Puntos a hibás amiért nem jól mérte fel a közeledő autó sebességét.

Mert ha jól mérte volna fel akkor nem lett volna baleset, legalábbis nem ott hanem 10 km-mel odébb.

Nevetséges, egyesek meg még puncsolnak is Rezesovának.

Kíváncsi vagyok akkor is így állnának e hozzá, ha a saját családtagjaik jártak volna így...

2014. máj. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kihagytam, hogy közben ha jól tudom mobiltelefonált is.
2014. máj. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát na. Nincs ezen mit csodálkozni. Biztos vagyok benne, hogy mindnyájan ugyanezt tennétek, ha adna nektek valaki egy rakás pénzt. Rengeteget. Engem lefizetne, hát van az a pénz, hogy én fel is menteném és mehetne amerre akar. Ez van, kell a pénz. Az az élet értelme, csak az számít és semmi más. Akármilyen erkölcsös, rendes embert megnézhettek, mind PÉNZÉRT fog dolgozni. Kell a pénz és kész. Kit érdekelnek mások, csak magam és a szeretteim boldogsága számít. Szerintem ezzel mindenki így van.


Sajnálom nagyon a Fiatban ülőket. Rezesova-t így kívül állóként pedig leköpném és megfújtanám, vagy bevágnám egy kolumbiai börtönbe élete végéig. De ha bíró vagy akármi lennék ami segíthet neki és adna nekem egy rakás pénzt, akkor pedig szabadon engedném. Ez van.

2014. máj. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ma 13:10


Szerintem meg rohadjanak meg a hozzád hasonlóan gondolkodó férgek.


Aki bűnt követ el, legalább az adott társadalom normái szerint bűnhődjön. Olyan borzasztó nagy kérés ez? Én nem halálbüntetést, meg más marhaságot kérek, hanem csak azt, hogy pontosan ugyanazt a szankciót kapja a Rezesk.u.rva, mint amit egy csóró kapna.

2014. máj. 12. 13:37
 7/8 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem értelek kérdező. Rezesova első fokon 6 évet kapott. Szó nincs ejnye-bejnéről vagy pláne felmentésről.
2014. máj. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hat év közröhelyes fogházbüntetést kapott, amit jó magaviseletért lehet felezni, plusz minden hétvégén hazamehet(ne, ha nem előzetesben ülne még mindig, hiszen az első fok nem jogerős). Ez NEM büntetés, ez cirógatás, simogatás, kivételezés.


Halált okozó közúti veszélyeztetésért nem fogház jár, hanem börtön fokozatú szabadságvesztés. Persze ez a szemétláda dúsgazdag, így nyilván megvette kilóra a bíróságot, a szakértő urat, mindenkit, akinek köze van az ügyéhez.

2014. máj. 12. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!