Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc kormányát...

Gyurcsány Ferenc kormányát leszámítva, volt olyan kormány valaha Magyarországon, akik az egészségügy súlyos igazságtalanságait próbálta megoldani?

Figyelt kérdés

Ja, és DK szavazó vagyok.

Én legalább beismerem, és nem csak Orbán Viktort szidalmazom.


2018. szept. 2. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Gyurcsány mivel próbálta? A széfekkel?
2018. szept. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hakapeszi, szerintem az se volt rossz, mert köztudott, hogy számtalan alkalommal tűnnek el a betegek tulajdonai, de nem kidefezetten erre gondoltam.
2018. szept. 2. 17:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor mivel? Ja semmivel.
2018. szept. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Gyurcsány Ferenc kormányát leszámítva, volt olyan kormány valaha Magyarországon, amelyik annyira sz@r volt, mint Gyurcsány Ferenc kormánya? Az egészségügyet is beleértve.
2018. szept. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

utolsó, igen. Vegyük pl ezt a mostanit

..

2018. szept. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én akkor kórházban dolgoztam amikor a Gyurcsányék annyira próbálták megoldani a "súlyos igazságtalanságokat". Bezárták az osztályaink felét és nagyon kicsin múlt, hogy az egész kórház megszűnjön. Az ilyen megoldásokból nem kérek! Köszönöm!
2018. nov. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor nincs nagy különbség. Ma ugyanígy történik, csak másik kórházakban. Igaz, lassan orvos sincs hozzá...
2018. nov. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok, kérdező! Neki köszönhető a TB-járulék bevezetése, mint felesleges és megcímkézett külön adó. Azóta nem működik jól. Amíg az adóból volt fenntartva TB nélkül, addig kifogástalan volt.
2018. dec. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!