Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszeseknél hogy fér meg...

A fideszeseknél hogy fér meg egyszerre a "büdöskomenistázás" és az, hogy szerintük a Kádár-rendszer sokkal jobb volt, mint ami utána jött?

Figyelt kérdés
Csak mert már nem egyszer hallottam ezt fideszesektől és amikor megkérdeztem tőlük, hogy ez a kettő így egyszerre hogy, akkor még nekik állt feljebb.

2018. szept. 3. 05:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Dádnagyanyám azt mondta: "Bótból csak sót szabad venni" És 97 évig élt.
2018. szept. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Jaa Takács tudjuk, te így tudtál utódra szert tenni mert csok-mok-gyes segélyek, erzsébet tábor, ingyen könyv....

Gondolkozz el rajta, hogy ez mindd az adófizetőké! Semmi nem a tiéd!

2018. szept. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Reméllem egyszer azért aki pénzért és házért csinált gyereket a társadalom kontójára azért majd ki kell fizetnie, mert elég ondó munka az ilyen....
2018. szept. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#10

Az lehet, de nekem jobb, ha nagyobb választék áll rendelkezésre, minthogy 1-2 félével kelljen beérnem :)

2018. szept. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
22%

#12

Álmodik a nyomor, látom.

Tudom hogy elszomorítalak - még jobban - de veled ellentétben nekünk nem volt szükségünk soha segélyre, nem vettük fel a szocpolt sem, mindig fizettünk az Erzsébet táborokért, mert nem vagyunk kiskeresetűek.

Gyanítom, hogy havonta több adót fizetünk be a párommal, a családi adókedvezmény ellenére, mint te egy évben. Tudom, hogy nem fér az agyadba, de ha az ember tanul és dolgozik, tisztességgel él, akkor boldogulni is tud, építkezni és jól élni is.

2018. szept. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!