Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik pontosan azok a "dühös"...

Kik pontosan azok a "dühös" kivándorlók?

Figyelt kérdés

Melyik csoport az? Társadalmi réteg? Végzettség?

Miért és mennyire dühösek?

Elmúlik-e valaha a dühük?

Teljesen hátat fordítottak-e ennek az országnak?

Gyűlölet, ha igen mekkora, van-e bennük az iránt ami magyarországon folyik és kiüldözte őket innen?

Miért haragudnak erre az országra? mi okozta pontosan a haragjukat?

Kik ők úgy általában?

Van itt a gyakorin ilyen ember? Ismertek ilyet?


erre gondolok: 22:32-22:51 perc között esik röviden szó róluk

https://www.youtube.com/watch?v=jy3FDXXKAXk&t=1379s



2018. szept. 10. 14:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Csak nem az Orbánra dühösek, hisz mindenben sokkal több eredményeket értek el, mint az elődjeik a balliberek.
2018. szept. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem azok, akik elégedetlenek az egészségüggyel:


[link]


(Ezért vándorolnak el UK-ból.)

2018. szept. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

"Irrgum - burgum, mordizomadta, szedte - vette, teremtette!" - ilyen és ehhez hasonló szavakkal ajkaikon menetelnek a lenyugvó nyugati fénybe. Ők a dühös kivándorlók, a pipa peregrinusok, mérges migránsok, feldúlt felkerekedők.


Pipák, de igen nagyon. Ők vissza ugyan nem térnek, eb ura fakó, Orbán Viktor nem vezérük többé! Mérgesek módfelett. Az még csak egy dolog, hogy a fékek és ellensúlyok kényes, óramű mechanizmusa csikorgó, rozsdás vacakká vált, az még csak - csak elviselhető, hogy a jogállamiság fennkölt eszméje sárba hullott és az önkény tapodja, de hogy az ő értékeiknek is fügét mutat a rendszer, az már minden elképzelést felülmúl. Hiába hajtott, dolgozott. És a megbecsülés?


Ott aztán, Nyugaton, a fényben és pompában lassan kibontakozhat tehetségük, lassacskán emberszámba veszik őket. Lehántják magukról koszlott alsóruhaként a magyar ugar mételyes örökségét és új hazájukban megnyugvásra találhatnak. Már jobban tud németül, angolul, flamandul mint magyarul. Már idegen nyelven álmodik. A gyerek is, otthon foglalkoztak ennyit vele az óvodában? Ugyan..Ez az oktatás, ami ott van, ez igen! Igazi kis modern polgár lesz belőle. Milyen szép a multikultúra! Egyik pajtása Fatima, török, Mahmúd Iránból, Abdul Afganisztánból való. Szép, hiába. Ő nem is érezte igazán magát soha magyarnak. Magyarok, magyarság...Olyan disszonánsnak érezte mindig ezeket...Nagyapja amúgy is sváb volt, jobban is áll már a szája a németre, csak benne van a vérében. Ő már szakított "azzal" az országgal. A lúzerek...Kis gyűlölködő balkáni koszfészek. Rohadjanak meg ott, ha nekik az kell! Homofób, rasszista csőcselék. Meg is érdemlik. Le is adja az állampolgárságát. Le ő. Végzett velük.


De azért minden nap magyar fórumon gyalázkodik...

2018. szept. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Nem lehet egyértelműen meghatározni, van köztük nyolc általánost végzett, van aki diplomás doktori címmel.


Azért dühösek, mert ők úgy érzik, hogy megtettek mindent, hogy Magyaroszágon maradhassanak, de az ország leszarta őket. Nem kalandvágyból mentek ki, hanem mert szakmailag ellehetetlenültek, vagy volt valami, amit Magyarország is nyújthatna nekik, de mégis külfölre kellett menniük, mert nem nyújtja.


Lehet


Lehet


Az biztos van, nem ok nélkül léptek.


Mindenkinél különbözik, de Viktorisztán urambátyám rendszere, a hatalmaskodó jobberek agymosottsága és ostobasága biztos nem segít.

2018. szept. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
64%

Például én.

Suli után külföldre költöztem, mert nem tetszett, ami itt ment. Oké volt, de pár év után úgy éreztem, hogy szeretnék még egy esélyt adni Magyarországnak, hiszen mégis csak ez a hazám..plusz szerettem volna visszaadni az országomnak valamit, hozzájárulni a fejlődeshez. Visszajöttem, elkezdtem dolgozni (jó munkát kaptam), lehetőségeimhez mérten sokat tettem azért, hogy jobb legyen az embereknek itthon..de nem hogy fejlődnénk, visszafelé tartunk az időben. Pár hete bedühödtem és eldöntöttem: nem szenvedek itt tovább, én nem ide való vagyok. Nem anyagi okai vannak, mert nekem viszonylag jól megy..egyszerűen a emberek életszínvonala, a rossz egészségügy, az oktatás, a kátyús utak, a közlekedés, a mutyizás, a mindennapi élet egyszerűen egy katasztrófa és ez engem zavar körülöttem, még ha engem nem is annyira érint. Inkább leszek egy dolgozó hangya egy normális helyen, mint király a szemétdombon. (Pedig amúgy ANNYIRA szép és jó lehetne az ország, ha normálisan vezetnék.)

Beadtam pár külföldi helyre a jelentkezésemet, azóta már volt is 5 interjúm, most várok a válaszokra épp, remélhetőleg hamarosan mehetek is valahová dolgozni. Dühös vagyok, hogy naiv voltam és visszajöttem..bár megbánni nem bántam meg, jó tanulópénz volt.

2018. szept. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszokat, még nagyon érdekelnének vélemények
2018. szept. 14. 23:55
 7/13 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem azok, akik minden pillanatban többet akarnak kapni, mint amennyit adnak. És elég okosak is ahhoz, hogy be is tudják bizonyítani, hogy nem kapnak-kaptak annyit, mint amennyit -szerintük- megérdemelnek. Ezért jogosnak tartják az elégedetlenségüket.

De elfelejtik, amit a múltban, 1-2-5-10-20-50 éve kaptak akárhonnan, akárkitől. Hálátlanok, elfogultak, igazságtalanok, lelkiismeretlenek.


Amerikában meg rögtön egyetértenek Kennedyvel, hogy do not ask what your country can do for you, but what you can do for your country. És tesznek is, aránytalanul többet, mint amennyit valaha tettek a szülőhazájukért.


Teljesen hátat fordítottak, igen. És az USA-nak ajándékozzák akár az atomreaktor szabadalmát 1 dollárért, vagy amijük csak van a magyar alapokból, a rájuk pocsékolt törődésből.

2018. szept. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%

Nem tudom, honnan vetted hogy dühösek.



Az a temérdek ember aki innen elment az elmúlt időkben, nem dühösek hanem inkább kiábrándultak. Észrevették, hogy noha az EU támogatások arra valók hogy perspektívát építsen belőle az adott tagállam, itt abból pár tucat embernek magántőkéje lesz.


És úgy döntöttek, ezzel nem mennek semmire.


Nem dühösek (csak valahol mélyen) hanem kiábrándultak. És elmentek. Ha ketten mentek, az egyikük fizetéséből jó eséllyel fizetik a lakást meg a rezsit, a másikéból meg a napi szükségletet és marad is egy számottevő összeg. Ez az átlag, ha egy kicsit is életrevaló párt nézünk.


És nem az országra haragszanak. A vezetőire. Hogy 30 éve csak rabolják a rendszerváltás ígéreteit. És még most is, mindig.... Még most is találnak egy-egy cafatot ezek a keslyűk.


Hát így....


A tetvérem is elment, 13 éve. Van már családja Angliában, házat vesznek épp. Az ott nem olcsó. Dolgoznak serényen, esténként van módjuk a barátaikkal összejönni, vacsorázni itt-ott. A kisfia jó iskolában tanul.


Nem fognak visszajönni. Amikor jönnek mindig visznek haza sok túró rudit, mert az ott nincs.


Hát így.

2018. szept. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8.

Elolvastad a 7-es választ?


Kitérő.

A túrórudi ára sem magyar zsebbe megy.

2018. szept. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%
Kedves utolsó! A magyar házi almáspitének, placsintának, gulyás levesnek a 27%-a ! és annak alapanyagainak 27%-a sem magyar zsebbe megy, hanem stadionba.
2018. szept. 15. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!