Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen esélye van Magyarország...

Milyen esélye van Magyarországnak az unióban maradni, ha Orbánék még csak be sem hajlandók ismerni a Sargentini jelentés állításait?

Figyelt kérdés
Mindenki az utolsó embereig tisztában van vele az EU parlamentben, hogy a jelentés megalapozott. Akkor ha nem mutat a Fidesz megbánást az nem egyenlő azzal, hogy a kirugásunk borítékolható?
2018. szept. 11. 18:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
48%

#10 vagyok.

Tehát nem "félrebeszélést", hanem konkrétumot!

2018. szept. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Ha csak a 70%-a lenne igaz is régen rossz, de a valóság az, hogy ez a jelentés csak nagyon felületesen szedi össze az Orbán kormány bűncselekmény szintű dolgait! Judith Sargentininek fogalma nincs a valódi helyzetről. Igazából ezért sem értem miért nem mutat Orbán valamiféle műmegbánást és ezzel letudná a dolgot, amit ez a jelentés összeszedett az egyenlő a 'megúszás' kategóriával egy ilyen kormány számára.


Sajnos nekem ez úgy tűnik, Orbán kifejezetten előkészül arra, hogy kilépünk, ha nem rúghatnak ki akkor ő fog valamilyen módon 'nagy társadalmi felhatalmazással' persze kiléptetni minket.

2018. szept. 11. 19:46
 13/25 anonim ***** válasza:
61%
19:46: pontosan így van, fenn van az Európa Parlament honlapján (és nem a lakájmédia 888.hu-n), felületesen futottam csak át, de igen kesztyűs kézzel bánik a kormánnyal.
2018. szept. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 tgt ***** válasza:
90%

Részlet a jelentésből:

„2017-ben az OLAF „súlyos szabálytalanságokat” és „összeférhetetlenségeket” állapított meg 35 olyan közvilágítási tárgyú szerződést illetően, amelyeket egy, akkoriban a magyar miniszterelnök veje álta irányított vállalkozásnak ítéltek oda. Az OLAF a pénzügyi ajánlásaival együtt megküldte végleges jelentését a Bizottság Regionális és Várospolitikai Főigazgatóságának azzal, hogy az 43,7 millió EUR-t fizettessen vissza, illetve igazságügyi ajánlásokat tett a legfőbb ügyésznek.”

2018. szept. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
55%
Ez egy elfogult jelentés,semmi több.Ha itt tombolna az antiszemitizmus meg fajgyülőlet akkor miért vannak zsidó származású barátaim és miért vagyok jóba a roma kollégákkal úgy hogy nem vagyok liberális ?
2018. szept. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
39%
Azért vagy jóban a cigány kollégáiddal, mert ha nem lennél, akkor rádszállnának és kikészítenének.
2018. szept. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 tgt ***** válasza:
41%
15-ös: Ez a jelentés nem rólad szól, hanem a kormány munkájáról.
2018. szept. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
9%

Na és, az OLAF minden államban talál szabálytalanságot, ettől még épeszű ember nem mondja, hogy ott nincs demokrácia, ahol az OLAF vélt szabálytalanságot talált. Bár abban a konkért ügyben valahogy elég egyoldalúra sikerült a jelentése...


[link]

2018. szept. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
39%
És a kormány munkájában hogyan tükröződik az antiszemitzmus?
2018. szept. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
33%
Az irgalmas Magasságos Úristen szólítsa magához orbánt, de minél előbb...
2018. szept. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!