Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen esélye van Magyarország...

Milyen esélye van Magyarországnak az unióban maradni, ha Orbánék még csak be sem hajlandók ismerni a Sargentini jelentés állításait?

Figyelt kérdés
Mindenki az utolsó embereig tisztában van vele az EU parlamentben, hogy a jelentés megalapozott. Akkor ha nem mutat a Fidesz megbánást az nem egyenlő azzal, hogy a kirugásunk borítékolható?
2018. szept. 11. 18:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
73%
Az EU nem tud kirúgni minket, csak szankcionálhat. Szóval az esély 0.
2018. szept. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
36%

Mindenki tisztában van vele, hogy ez egy elfogult jelentés, amelynek fele sem igaz. Amúgy ha megszavazzák a jelentést, az sem jelenti azt, hogy kirúgnának minket az EU-ból, épp ellenkezőleg, Orbán Viktor talán még pártcsaládvezető is lehet, hiszen most tett Strache ajánlatot Orbán Viktornak egy új, egyértelműen bevándorlásellenes pártcsalád megalapítására az EP-ben.


[link]

2018. szept. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
22%

Akiknek gőzük sincs arról, miről is van szó, azok olvassák ezt:


[link]


(A kérdező nyilvánvalóan ide tartozik.)

2018. szept. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
53%

onnantól kezdve nem tudom komolyan venni ezt az egész hülyeséget, hogy olyanokat írnak benne: nálunk szidó ellenesség van.. :D

asszem itt él Európa legnagyobb zsidó közössége teljes nyugiban.

soha semmi atrocitás nem érte a magyar zsidókat évtizedek óta.

amúgy meg hiába reménykedsz, a büdös életbe nem fognak egy keleti tagállamot se kirakni az EU-ból.

bár sztm ezt te is tudod csak jól esik egy kis kedd esti magyar ellenes kárörvendés.

2018. szept. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
63%

"Az EU nem tud kirúgni minket, csak szankcionálhat."

Csak várd ki a végét!

Nem önellentmondás egy kicsit hogy szerintetek Soros szinte a konspiráció atyja, de egyáltalán nem féltek tőle hogy ezt is elintézi? Persze ez csak a fideszesek ba..sága, én csak továbbvittem a gondolat-menetet.

2018. szept. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
10%

#5 vagyok. Fejezzük be a találgatásokat.

[link]

2018. szept. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 tgt ***** válasza:
54%

2-es: "Mindenki tisztában van vele, hogy ez egy elfogult jelentés, amelynek fele sem igaz. "

Én például nem vagyok tisztában vele. Szerintem fontos jelentés. Sok konkrétumot tartalmaz. Érdemes elolvasni.

2018. szept. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
20%
Sorosnak nem célja Magyarország eltávolítása az EU-ból, akkor végképp esélytelen lenne migránsokkal elárasztania, nem ez a terve. Amúgy egy ilyen lépés után elég brutális leszámolás jöhetne az itteni emberivel, szóval ha van egy kis lelkiismerete, ennek nem tenné ki őket...
2018. szept. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
49%

7.

"konkrétumot", ami nem igaz. Azaz hazugság. 2010 előtti állapotra vonatkozik, megoldották, semmi közük hozzá, stb. kategória.

2018. szept. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
60%

Én vettem a fáradságot, és elolvastam!

Idézzen már belőle nekem bárki olyasmit, ami nem igaz!

Idézetet kérek!

2018. szept. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!