Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem lehet Magyarországon...

Miért nem lehet Magyarországon szabad fegyvertartás?

Figyelt kérdés
Ez jó lenne, mert aki szeret lőni, az lőhetne és sok probléma megoldódna vele, mert az emberek megvédhetnék magukat.

2018. szept. 12. 07:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%
"mert aki szeret lőni, az lőhetne" Igen. Elsőként téged lőnének le, "ez jó lenne" és "sok probléma megoldódna vele" - pl nem lennének ilyen kérdések a gyakorin.
2018. szept. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
41%

"mert aki szeret lőni, az lőhetne"

Aki szeret az most is lőhet.


"sok probléma megoldódna vele, mert az emberek megvédhetnék magukat."

A probléma nem oldódna meg, de valóban meg lehetne védeni magad. Egy darabig.


"Miért nem lehet Magyarországon szabad fegyvertartás?"

Hogy a kérdésre is válaszoljak.

Mert a vezetőink félnek tőlünk.

2018. szept. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

A szabad ember szabadon tarthat fegyvert!

Ez régen is így volt.

2018. szept. 12. 08:08
 4/21 anonim ***** válasza:
81%

"A szabad ember szabadon tarthat fegyvert!

Ez régen is így volt."


Az már nagyon régen volt. Ahogy szabad a magyar "sose" volt!

2018. szept. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%

Én úgy vélem hogy a magyar társadalom túl frusztrált,gyülölködő,megosztott és agresszív ahhoz hogy bevezessük a szabad fegyvertartást. A társadalmunk még nem érett meg az ilyesmihez.

Elég ha megnézed hogy zajlik egy nagyvárosba a közlekedés vagy hogy sokan legszívesebben lelőnének mindenkit akitől eltérnek a politikai nézeteik.

2018. szept. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
57%

Jó legyen. Veszek egy stukkert. Mit csináljak vele? Komoly előírások vannak, hogy tárold, hol tárold. Külön a lőszert - itt bizonytalan vagyok, mert nem tudom, majd megmondja valaki - de valahogy így van.


Vigyázni kell rá, nehogy illetéktelen, gyerek stb. kezébe kerüljön. Karbantartani, tisztítani stb.


Megtámadnak otthon, az éjszaka közepén. Jó, uram, kicsit várjon, húzom össze magamon a köntöst, betárazok előbb. Aztán vadul lövök a félhomályban. Utána évekig bíróságra járok, előzetesben ülök, amíg szakértők vitatkoznak, tényleg le kellett - e lőni a betolakodót. Még kiderül a végén, hogy nem. De ha fel is mentenek, a gatyám rámegy az egész pereskedésre.


Megtámadnak az utcán. A rosszfiú kést fog rám. Nem lőhetem le. Lőfegyvert fog rám. Lesz 0.5 másodpercem mérlegelni, lőjek vagy sem, lőni, eltalálni, közelről simán átmegy a testén a golyó, másokban is kárt tehetek. Ha hezitálok, ő lő le. Ha nem hezitálok és szitává lövöm, még kihozzák belőle, nem volt indokolt. Bíróság, előzetes, az életem romokban.


Lövészet. De a lőtéren adnak fegyvert, akkor minek?


Otthon "játszadozzak" vele?


Vadászat. Az teljesen más fegyver, önvédelemre korlátozottan alkalmas.


Szóval legyen, csak valaki mondja meg, mit csináljak a fegyverrel?

2018. szept. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%

Azért, mert az első fizetés utáni hétvégén halomra lőné egymást a sok gyökét, aki összeveszett az utolsó parkolóhelyen a tesconàl.

Csak mert szeret lőni.

Baba, napok óta vezető hír, hogy egy embert agyonvertek, mert rossz helyen állt a parkolóban.

Ezeknek fegyvert a kezébe???

2018. szept. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 hollófernyiges ***** válasza:
79%
Most tényleg az hiányzik neked, hogy a kigyúrt, kitetovált, menőző cigánykölyköknél még pisztoly is legyen?
2018. szept. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%
Elég sok hülye rohangál az utcán, belegondolni nem akarok mi lenne, ha még fegyverük is lenne.
2018. szept. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
59%
Az kéne még, a sok agyhalottnak fegyver. Tűznék is az országból, amíg megtehetem.
2018. szept. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!