Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most mi ez a Sargentini jelentés?

Most mi ez a Sargentini jelentés?

Figyelt kérdés
Miről szól? Megszavazták? Ha igen, akkor mi lesz most Magyarországgal?

2018. szept. 12. 17:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok biztos benne, némi utánolvasást igényel a dolog, de mintha az rémlene, hogy a támogatás is vagy megvonható, vagy visszatérítendő. Ha marhaságot mondtam, akkor elnézést!

Tudod, ennek akkor lenne valami haszna, ha demokratikus jogállam lennénk, gondolkodni képes állampolgárokkal, nem agymosott droidokkal.

Mert ahogy mondtam, egy épeszű politikus elgondolkodik azon, ha ennyi oldalról kap kritikát, a nemzet meg egy nornális országban kikényszerítené, hogy a kormány állítsa helyre a jogállami jormákat.

Itt mi történim? A palagájkommandó egy emberként zár össze Orbán mögött és kórusban megy a hazaárulózás...

2018. szept. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Én se vagyok szakértő, nem politizálok a tüntetések óta, azért volt új ez az egész jelentés számomra. A támogatás-megvonás mintha nekem is rémlene. Igazából az lenne a legjobb, nem tudnák jobban szétlopni a közvagyont. Igaz, nekik már mindegy, loptak annyit, hogy még az unokáiknak sem kellesz dolgozni. Magyarországon pedig nem ment végbe az a polgárosodás mint fejlettebb országokban, szóval sajnos még mindig a prolik és parasztok országa vagyunk, tisztelet a kivételnek.
2018. szept. 13. 00:09
 13/18 anonim ***** válasza:

A tartozkodásokat nem számolták bele

(különben nem lenne meg a két harmad)

2018. szept. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ugye volt negyvennyolc tartózkodás

(és azokat figyelmen kívül hagyták)

2018. szept. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Senkit nem érhetett nagy meglepetés, tudvalevő volt, hogy a tartózkodás nem érvényes szavazat.
2018. szept. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
A 2-3-as akkor is 2/3-ad, azaz az európai politikusok egyértelműen és határozottan megmutatták, hogy nem támogatják orbán viktort és a fideszt.
2018. szept. 13. 08:20
 17/18 anonim ***** válasza:
De meg lettek választva pedig
2018. szept. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A Sargentini-jelentés HIVATALOS MAGYAR fordítzását a szavazás eredményével együtt itt találod:


[link]


Megszavazták. Ez a hetes cikkely indítását jelenti, vagyis, hogy megvconják orbántól a Tanácsban a szavazati jogot, de előbb még orbánék megpróbálnak időt húzni fellebbezéssel, mert szerintük minden olyan szavazás érvénytelen, amelyiken nem ők nyernek. Természetesen.

2018. szept. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!