Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Sargentini jelentés csak...

A Sargentini jelentés csak egy liberális politikus hisztije?

Figyelt kérdés

Az egész jelentés tele van csúsztatásokkal.


-Szó van róla arról,hogy félkatonai szervezet menetelt a kisebbségek által lakott településrészen.

Igen, viszont a menetelés, demonstráció teljesen jogos volt, nem hiteles csak a kisebbségek szemszögéből nézni a dolgot.


-Szóvá tették,hogy a nőket sok helyen anyaként ábrázolják.

Ezzel is mi a baj?Egész Európa területén demográfiai krízis van,nem az a megoldás,hogy 3. világbeli "népekkel" pótoljuk a nemes őslakosságot.



-A civilszervezetekre is kitértek benne.

A kormány így is puha péniszű metódusokat alkalmazott.A nép azzal a javaslattal is egyetértett volna,hogy megadóztatja a bevándorlóbarát szervezeteket,hanem nemes egyszerűséggel illegalitásba helyezi,azaz mostantól büntethető mindenki, aki bevándorlóbarát tevékenységet folytat.



-A másik dolog pedig a migráció.

A migráns minél kevesebb segélyt, meg egyebet kap, annál kevésbé vonzó neki az adott ország.Nyugat-Európába azért mennek mert ott olyan "libsi" a szabályozás,hogy egyből kapják az 1000 eurós segélyeket, meg valahol házat is építenek nekik, közpénzből.

A migráció megállítására nem a kerítés a legjobb megoldás, hanem, hogyha nem adnak a migránsoknak semmit, sem segélyt, sem wifit,semmit.Máris egyből visszafordulnának.



Az egész Sargentini jelentés csak egy liberális hisztije.

Az EU csatlakozáskor nem vállalatuk,hogy liberálisok leszünk, értelemszerűen nem is leszünk.Nem volt ilyenről szó a csatlakozási szerződésben.


2018. szept. 15. 13:23
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
0%

Figyelmedbe ajánlok néhány titkot neked és másnak is a konstruktív vitakultúráról:

Legfontosabb ha láthatóan nincs meg az a szándék a felekben, hogy az álláspontok közeledjenek, akkor meddő a vita, és nincs értelme folytatni. Azért mert minden felvetésemre mondasz valamit, nem jelenti hogy megcáfoltad. Ha nem reagálok minden mondatodra, nem azt jelenti, hogy igazat adtam, hanem esetleg elbeszélünk egymás mellett vagy a vita parttalanná vált. Tévedés ha azt képzeled neked van igazad, vagy megsértődtem, amikor előbb megunom a beszélgetést. Pedig már oviban megtanultuk, hogy okos enged, szamár szenved.

2018. okt. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
78%

"Figyelmedbe ajánlok néhány titkot neked és másnak is a konstruktív vitakultúráról:


Legfontosabb ha láthatóan nincs meg az a szándék a felekben, hogy az álláspontok közeledjenek, akkor meddő a vita, és nincs értelme folytatni. Azért mert minden felvetésemre mondasz valamit, nem jelenti hogy megcáfoltad. Ha nem reagálok minden mondatodra, nem azt jelenti, hogy igazat adtam, hanem esetleg elbeszélünk egymás mellett vagy a vita parttalanná vált. Tévedés ha azt képzeled neked van igazad, vagy megsértődtem, amikor előbb megunom a beszélgetést. Pedig már oviban megtanultuk, hogy okos enged, szamár szenved."

Bocsáss meg, segíts megérteni a te vitakultúrád lényegét:


Teszel egy ällítást, ami nem igaz. Cáfolom, mire megsértődsz és óvodát emlegetsz.

Ez volna a vitakultúra lényege?


Egy ilyen helyzetben pontosan hogy képzeled el az álláspontok közelítésének szándékát?

Én úgy, hogy elvárom, mondj igazat.

Te hogy? Nézzem el, hogy nem teszed?

Elég sajátos elképzelésed van a vitakultúráról.


És hogy konkretizáljuk: azt követően sértődtél meg és kezdtél kihátrálni ezzel az óhéber szöveggel a párbeszédből, miután nekem tulajdonítottál egy olyan állítást, ami sosem hangzott el, ergo hazudtál. Voltam oly vakmerő, hogy erre felhívtam a figyelmed. Mit tettél erre? Óvodára hivatkoztál. Tudod miért van ennek jelentősége? Mert az alapvető szemléletbeli különbség épül rá.

Ez a te konstruktív vitakultúrád barátom...

2018. okt. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!