Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik úgy kezdik a mondatot...

Akik úgy kezdik a mondatot hogy "magyarok ilyenek meg olyanok" azok mit gondolnak magukról?

Figyelt kérdés

hogy eszkimók?

mikor azzal kezdi a mondatot hogy a magyarok... valamilyenek.


2018. szept. 19. 16:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
25%
Évek óta nem néztem TV-t, és azért vagyok még itt, mert külföldre gyűjtök pénzt, addig pedig dolgozni kell. És ne hidd, hogy ez az ország valaha is jobb lesz, amíg korrupt okádék kormány van az élen, és a magyar emberek átlag IQ-ja a 15 felé közelít (konvergált akartam írni, de szerintem az túl bonyolult szó lenne ide).
2018. szept. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
47%

21.


Aki akkora elme, hogy latin kifejezéseket is ismer, az tényleg elvesztegeti a tehetségét otthon. Az olyan exiliumba kényszerül.

2018. szept. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
67%

21.

Még mennyi hiányzik? Hátha tudunk segíteni.

2018. szept. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
44%
21# 19forintot én is fel tudok ajánlani.
2018. szept. 20. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
34%
Annál sajnos kicsit több. Igyekszem, nyugi. 🤔
2018. szept. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, egy busz vagy vonatjegyre gyűjteni nem kell olyan nagy igyekezet. Sőt, vannak nyugati cégek, akik még a helyváltoztatást is megelőlegezik.

Lehet a fb-on is segítséget kérni, nem szégyen.

2018. szept. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!