Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mik a Magyar Liberális Párt...

Mik a Magyar Liberális Párt nézetei?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azt hiszem tetszik nekem ez a párt, mert úgy tűnik hogy ők a klasszikus liberalizmus nézeteit vallják, csökkentenék az állam szerepét és hangsúlyoznák az egyéni szabadság fontosságát. Libertariánus vagyok, mennyire nekem való ez a párt, mik a nézeteik?


2018. szept. 20. 02:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Olvastam kicsit a weboldalukon és úgy érzem ez a legközelebbi alternatíva a libertarianizmushoz! De ez máshogy liberális mint a többi párt, nem? Mármint, a többi párt inkább növelné az állam szerepét
2018. szept. 20. 02:40
 2/4 anonim ***** válasza:
7%
Nemzetellenesség, internacionalizmus, keresztényellenesség, családellenesség, falanszterizmus. Inkább kommunisták, mint liberálisok.
2018. szept. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy olyan pártnak, amelynek a népszerűsége az 1%-ot alulról közelíti, a nézetei hasonlóképpen népszerűek. Részemről nem tudom, és nem akarom kívülről felsorolni a Magyar Liberális Párt nézeteit, és nagyon szerencsésnek mondhatod magad, ha összetalálkozol azzal az 1%-nál kevesebb "tömeggel", aki fel tud/akar téged világosítani.

Egyéként meg használd nyugodtan barátodat a Google-t!

2018. szept. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A polgártársaik szembeköpése! De lehet, hogy 2022-ben ők fognak kormányt váltani! :)
2018. okt. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!