Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet Magyarországon polgárháb...

Lehet Magyarországon polgárháború?

Figyelt kérdés

Néha egészen megriadok azon a hangnemen, amit különböző fórumokon észlelek.

Őszintén reménykedem, hogy csak szűk réteg az, amelyik ennyire indulatos, mert ha nem akkor szerintem rövidesen polgárháborús állapotok keletkezhetnek, főleg ha még külföldről is szítják az indulatokat.



2018. szept. 20. 19:32
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
27%

Nem csak egy szűk réteg. Szerinted Gyurcsány miért van kint mindenféle engedély nélkül?

Orbán már csak presztízsből sem hagyhatja sokáig, Fletó pedig erre vár!

Sokan nem hiszik el, de a DK sokkal több tagot és szimpatizáns tartalmaz, mint amit az állítólagos "választások" megengedtek mutatni. Simán vannak 12,15%-on!

Tudom, mert én is DK-s vagyok! :)

2018. szept. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%

11 vagyok:

És ezt a 12-15%-ot úgy értsd, hogy a fidesz 30,57%!

2018. szept. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
58%

#11 #12

le kéne állni a hallucinogén anyagokkal..

2018. szept. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Az a szűk réteg pont a politizáló réteg,rengeteg más témájú fórumon is olvasgatok,művészeti,filmes,hobbi de egyiken sem találkozom olyan erőszakos és alpári megnyilvánulásokkal mint ezeken..ez tipikusan a tehetetlen elégedetlenkedők csoportja ami egyre szélsőségesebb és durvul..akadnak kivételek,de a többségénél elképzelhető az elborult agyú vérontás...zorbán elérte célját,ellenségképpel vagy anélkül,de osztja a népet.
2018. szept. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

lenne! betiltanák a valóvilág meg egyéb hülyeségeket a TV-ben


meg bezáratnák a mekiket!


na lenne itt felzúdúlás kerténisztánban!

2018. szept. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
kreténisztánt akartam írni, typo
2018. szept. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Nem gondolom hogy a hajléktalanok összecsapnának a kormánypártiakkal :-D
2018. szept. 21. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Ez a hangnem általános. Ilyen az internet, minden hülye szót kap. Nem kell ehhez politika. Csak írd le mondjuk egy gasztro fórumon, hogy te másképp csinálod a pörköltet, hatan esnek neked, hogy dögölj meg, mert nem úgy kell.


De ezek kicsinyes emberek, ezek nem mennek az utcára. Eddig soha senki nem figyelt rájuk, most meg ültő helyéből kioszthatja a világot.


Pár százat tudott Gyurcsány is csak tüntikézgetni vinni, lehet Orbán portrét, bábut ütni, aztán hazamentek. A nagy forradalmárok.

2018. szept. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

11. - 12.


Mulatságos. Gondolom, ha forrást, bizonyítékot kérünk, akkor nagyon szégyelljük magunkat?

2018. szept. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges opció, azonban mostanában nem tartom valószínűnek. Sajnos az igazság,hogy nem vagyunk képesek olyan hangnemet megütni, ami a kormányt akár kis mértékben is megrengeti. Egy polgárháború alaposan helyrerakná az ország berendezkedését, és talán meglátnák az emberek, hogy nem az egymást ellenző nézőpontok alapján ítéljék meg a másikat. Az egyik bevándorláspárti, a másik nem. Jelenleg ez a legnagyobb ellentét. Emiatt nem vagyunk képesek együttműködni se országon belül, sem kívül. Ha ez így folytatódik ahogy van, remélem ez az ország eltűnik a süllyesztőben.
2018. szept. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!