Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a nyugdíjasoknak is kellene...

Ha a nyugdíjasoknak is kellene fizetni a tömegközlekedésen, akkor megszűnnének az ilyen jelenségek?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok a nyugdíjasok vagy meg az idős emberek ellen, de sokuk rendkívül illetlenül viselkedik.


Lassan úgy nézek ki, mint aki lenyelt egy dinnyét (terhesség), csak az nem látja, aki vak.Ennek ellenére nem egyszer próbáltak a felkelteni, majd finoman megmondtam,hogy bocsánat nem.Majd elkezdtek kötekedni,hogy "a fiatalasszonynak bírni kell", ilyenkor ránéztem és elszámoltam 10-ig, mielőtt valami nagyon csúnyát mondtam volna és elküldtem volna, oda.

Nem remegő, kampósbotos kendős nénik voltak, hanem fitt mamócák, buszra felszállva elkezdtek látványosan fújtatni,rejtve maradt színészi képességeiket próbálták előhúzni.



Én sem járok gyakran tömegközlekedéssel, utálom is, de szervizbe került a kocsi, vásárolni meg kell.



Én nagyon is egyetértenék azzal,hogyha az ingyenes utazásukat elvennék és a nyugdíjas kedvezmény 50 százalékos jegyet jelentene, nem pedig teljesen ingyenes utazást.

A másik lehetőség,hogy csúcsidőben, amikor a "nép" megy dolgozni, iskolába, akkor a nyugdíjasok 100 százalékos jegyet vesznek.


Jó lenne a tömegközlekedési vállalatnak is, meg a fizető utasoknak is.


2018. szept. 20. 21:09
1 2 3
 1/30 szántóvető ***** válasza:
26%

és erről mi a véleményed kérdező?

[link]

2018. szept. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

1#

Rossz dolognak tartom, ugyanis annak is fizetnie kell, aki soha nem veszi igénybe a szolgáltatást.

2018. szept. 20. 21:15
 3/30 anonim ***** válasza:
7%

Tudod hol hibádzik a gondolat-meneted?

Hogy elszámoltál 10-ig!

Ilyenkor mondj valami nagyon durva véleményt a terhes csajnak! Ne a kriptaszökevényhez szólj! Ha beszól, (hiszen te nem hozzá szóltál és ezt közöld is vele) akkor nyugodtan küld el a k..va anny.ba! Máris fogást találtál rajta!

2018. szept. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
54%
Nem hinném, hogy attól megszűnnének ezek a jelenségek.
2018. szept. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
31%

Egyébként kérdésedre a válasz hogy igen, ha nem lenne ingyen a nyugdíjasoknak az utazás kevesebb ilyen troll baromságot kéne olvasgatni.


Az ilyen trollkérdést írok ki a nyuggerek ellen jelenség megszűnne, dehát valami valamiért.

2018. szept. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
45%

#3,#4 nek:


Akkor eddig te ritka szerencsés voltál! Engem az idegrohamba tesznek néha a kulturálatlanságukkal és agresszivitásukkal! Velem viszont rosszul járnak. Volt amelyik megbökte a mellem a botjával a boltban. Most mindegy miért. A vízszintes pillanatban a saját botjával löktem hanyatt. Ha nem nézem a korát, meg is taposom!

2018. szept. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
87%
Mér ha valaki fizet az utazásért, akkor az nem lesz paraszt? Vagy mi az összefüggés?
2018. szept. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
37%

Birom ezt a mentalitást. "Én még ilyennel nem találkoztam, szóval biztos kamu az egész."


Én nem szoktam sokat buszozni, de egyszer találkoztam hasonló esettel.

Az egy dolog, hogy más országokban a teljesen ingyenes buszozás működik, de itt ilyenről álmodni sem fog senki. Azért ne hasonlítsuk a kötekedő magyarokat a normális kultúrált országokhoz.

2018. szept. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
81%

"Ha a nyugdíjasoknak is kellene fizetni a tömegközlekedésen, akkor megszűnnének az ilyen jelenségek?"


Megvennék a bérletet és továbbra is buszoznának. Vagy tulajdonképpen mit gondoltál mi történne?

2018. szept. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
65%

Majd minden nap buszozok a szomszéd városba. Ma is, szokás szerint, tömve a busz. Szétnézek és jópár nyugdíjas dupla helyet foglal. Bizonyára nagyon értékes lehet az a kézitáska, szatyor, hogy külön ülőhely kell a számára. És ez a legkevésbé se zavarja őket. Bár nem magam miatt mondom, megszoktam már az állást.

De volt, hogy egy kisgyerekes család utazott a másik város kórházába. Ők is állásra kényszerültek, ilyen okból, pedig akadt volna hely. Persze a kissrác rosszul is lett az utazás alatt.

2018. szept. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!