Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mivel adott rá okot Tibi...

Mivel adott rá okot Tibi atya, hogy a 888 már őt is alázza?

Figyelt kérdés

2018. szept. 22. 00:32
1 2 3
 11/21 Koplárovics Béci ***** válasza:
66%
Tibi atya írt néhány reális mondatot, az meg nem fér bele a fidesz gépezetébe, hogy értelmes dolgokat írjon le valaki.
2018. szept. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
55%
A hazát folyton meg kell védeni a külső és belső ellenségtől, bárkitől, aki szem előtt van, és nem narancsos. És a bölcs választók értékelik e honvédelmet.
2018. szept. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
69%
Miért kellene ok arra, hogy valakit alázzon valamelyik Fidesz szócső?
2018. szept. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fideszes, de azért olvasok 888-at, mert nem egy irányból szeretnék tájékozódni és a másik fél véleményét is megismerni, viszont néha undorító, ami ott folyik.
2018. szept. 22. 10:23
 15/21 A kérdező kommentje:
Na, de mi volt az a megnyilvánulása, ami miatt ő is "a nemzet ellenségévé" vált?
2018. szept. 22. 10:30
 16/21 anonim ***** válasza:
72%
Azért elég nagy túlzás "tájékozódásnak" nevezni azt hogy elolvasol pár cikket a 88-on. Nagy része kitaláció, vagy elferdített hír, sima hazugság. Én már olyat is olvastam hogy az egész eu a zorbánt ünnepli, meg hogy orbán az eu vezetője, meg a legfontosabb embere. Vicc kategória de sokan elhiszik, mert pont ezt akarják hallani.
2018. szept. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
46%

nem csak a 888 "alázza" tibcsit, hanem egyre többen bírálják (baloldaliak is) hogy etikus e az amit csinál.

egy arc, név, és minden személyiségtől mentes teljes anonimitásba burkolózott meme-ről beszélünk, akinek van 1,3 millió követője a fészbúkon. (hozzáteszem mióta elkezdett "politizálni" 200.000 követővel csökkent a tábora pár hónap alatt)

egy fiktív személy, akinek a követői bőven 18 alatt vannak, szóval az hogy arctalanul elkezdett politizálni a gyerekek körében, egyáltalán nem volt etikus lépés részéről.

ráadásul mindezt elég mosdatlan stílusban csinálja, degradál, lenéz, egyszóval látszik hogy egy amolyan műveletlen proli módjára próbál észt osztani.

egyre több követője is bírálja már azt amit csinál, mert látszik hogy eszeveszett módon megy neki a Fidesznek, visszaélve a követői táborával akik anno nem azért iratkoztak fel rá hogy politizálást olvassanak az oldalán, most mégis baloldali propagandát (is) kapnak bőven.


tudom sokan megelégednek azzal, hogy egy újabb platformon megkaphatják a napi Orbán fikázást, de ha megnézzük nagyon veszélyes dolog az amit ez a fiktív személy csinál.

eleve nincs személyisége, így nem tudni ki az aki az 1,3 milliós javarészt fiatalkorú táborának prédikál, ezzel manipulálva őket hisz egy gyerek még könnyen befolyásolható.

akik bírálják nem azzal van a problémájuk, hogy a Fideszt gyalázza, hanem hogy mindezt a monitor mögé bújva sunyi módon csinálja.

ha felvállalná magát fele ennyi támadás nem érné.

2018. szept. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak én vagyok így ezzel, de személy szerint úgy gondolom ebben a "harcban" minden pofon jó helyre megy. A fideszt is rühellem, meg ezt a tibi atya dolgot ami gyakorlatilag nem más, mint, hogy brand épült arra, hogy itthon kb. mindenki alkoholista. Melette mennek ezek a szar Sas Józsira emlékeztető poénok.


Kb. annyi jelentősége van, mintha két celeb birkózna egy medencényj fekáliába. A magyar emberek többségének pedig ugyebáe pont ez kell:)

2018. szept. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A fideszes médiumoknak elég ha egy szót emelsz a diktatúra ellen, azonnal népellenség leszel. Szerintem nem kell sok és jön majd a fekete autó is, mint a régi szép időkben. Nem vagyok támogatója az alkoholizmusnak, de maximálisan támogatom a Tibi atya csoportot mert legalább fel mernek szólalni a diktatúra ellen.
2018. okt. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Mindenki megnyugodhat, most már Tibi atya is fideszes nemzeti tibi atya lett.


[link]

2019. jan. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!